Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Parexa
B2ED99EE-E77D-4658-8388-DF6333081A4F.thumb.jpeg.003c9b1ebadf3536a157772039c64efe.jpeg

Líbí se mi moc, jen mám dilema jestli baterky nebo powermatic. Jak to máš se sekundovkou? Trefili ji na indexy nebo skáče šejdrem jako ve všech recenzích na netu? Každopádně gratulace, krásná hodinka za ty prachy;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Kostra napsal:


Líbí se mi moc, jen mám dilema jestli baterky nebo powermatic. Jak to máš se sekundovkou? Trefili ji na indexy nebo skáče šejdrem jako ve všech recenzích na netu? Každopádně gratulace, krásná hodinka za ty prachy;-)

díky. upřímně jsem chtěl nejprve zkusit pocit z těch hodinek jako takových a myslím, že jsou vážně super. samo ten quartz mě jako trochu se.e a na ty automaty jsem jako nahlodanej vážně a ten cifr drukovanej a barva se mi taky líbí, tak tomu dám nějakej čas a asi to zkusím, taky proto že modrých hodinek mám teď víc a šedý žádný, takže důvod jako je:-))

 

PS: sekundy skáčou na indexy přesně:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, LovecK napsal:

Hajzle! :) Teď vážně, dobrý sou, enjoy it!
Edit: a ten druhej kus???

Jsi mi nepustil Daytony tak mi nic jinyho nezbývalo. (mimochodem dnes jsem je měl na ruce a počkám si na ně) 

Druhý kus jsou aktuální černý bondovky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dokusan napsal:

Ještě jednou jeden ze dvou dnešních přírůstků 

IMG_20210526_165308_edit_64354289081846-01.jpeg

Tuhle barevnou variantu bych upřednostnil i já - vypadají fakt moooc pěkně a cena je také přijatelná. Těším se, až je uvidím někde naživo. Prosím tě, jaký máš obvod zápěstí? Ten matný číselník s těmi bílými subcifry - hmm, skvělé hodinky a tuze koukatelné. Gratulace k pořízení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radek Cigi napsal:

Tuhle barevnou variantu bych upřednostnil i já - vypadají fakt moooc pěkně a cena je také přijatelná. Těším se, až je uvidím někde naživo. Prosím tě, jaký máš obvod zápěstí? Ten matný číselník s těmi bílými subcifry - hmm, skvělé hodinky a tuze koukatelné. Gratulace k pořízení!

Díky. Zápěstí 17,5 cm možná teď o fous větší. Je to na hraně. Blbě se fotí, částečně díky matnemu cifru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...