Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 59 minutami, patprom napsal:

Tak já myslím že dobrý kousek
df6cdea45fee2420b5caae61741f615b.jpg

Zatím jsem je neviděl naživo, ale na fotkách se mi hooodně líbí - a přiznám se, že tyhle reverse panda víc, než ty bílé. Jsem na ně moc zvědavý - to jsou hodinky, které mě po delší době zaujaly na první pohled. Matný cifr, kontrasty barev, 2 subčíselníky a kvalitní strojek za velmi přijatelnou cenu - aspoň tak to vidím já. Moc ti je chválím :speak_cool:!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, prischera napsal:

Jo dobry jsou. Mas je novy? Nejak jsem je nezachytil emoji41.png. Myslim, ze jsou druhy na foru emoji6.png. A jak tak na ne koukam, uz vim, co budou moje zitrejsi hodinky emoji4.png.

Jo jo, byly to funglovky, než jsem s nima jeb*ul o zeď. :D Ale naštěstí jen malý šrám. Jsou perfektní, už jsem to nevydržel ti je závidět. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když na mě vyskočilo toto a přečetl jsem si nejprve podtržené, tak ve mě hrklo.
(že by si na mě vzpomněl dealer z Prahy?)

 

obrazek.png.b24a2cea6c387e440b1cc2264ec374ba.png


Potom jsem to dočetl, řekl si, že sifon nechcu a dal si zmzlinu ...

 

Vit_Tissot_her_2100602_01_____.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radek Cigi napsal:

Zatím jsem je neviděl naživo, ale na fotkách se mi hooodně líbí - a přiznám se, že tyhle reverse panda víc, než ty bílé. Jsem na ně moc zvědavý - to jsou hodinky, které mě po delší době zaujaly na první pohled. Matný cifr, kontrasty barev, 2 subčíselníky a kvalitní strojek za velmi přijatelnou cenu - aspoň tak to vidím já. Moc ti je chválím :speak_cool:!

Dík za uznání, jsou fajn a zatím mi na nich nic nevadí 🙂 Měl jsem na výběr mezi černými a bílými a vybral jsem si tyhle. Na těch bílých mi něco vadilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...