Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Včera dorazila limitka pro mě, znak na cifru hovoří za vše, opravdu kusová série (me 2/3). Taková pitomost, ale potěší a rozesměje 
IMG_20210629_141923.thumb.jpg.d1b7db536d2a9d7fe111beda1a628b42.jpg
 
Notywole! Takhle zkurvit Rolexky

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Včera dorazila limitka pro mě, znak na cifru hovoří za vše, opravdu kusová série (me 2/3). Taková pitomost, ale potěší a rozesměje

Kuncáku, nehnevaj sa, ale to je strašné... Pochopím, keď niekto nosí trebárs Steinharty, ale... toto?! Čudujem sa ti, že to vôbec dáš na ruku, nieto sa s tým ešte pochváliš na hodinkovom fóre :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, wawrik napsal:

Kuncáku, nehnevaj sa, ale to je strašné... Pochopím, keď niekto nosí trebárs Steinharty, ale... toto?! Čudujem sa ti, že to vôbec dáš na ruku, nieto sa s tým ešte pochváliš na hodinkovom fóre :D

Jsem v klidu, mě se to líbí jako nápad a motiv je pro mě zkrátka boží :-))). Navíc, limitka 3 ks. Kolikrát to dám na ruku, to nevím, steinharty tu mám taky, po deváté gmt s Pepsi lunetou a taky je moc neprovetram, ale ten motiv miluju :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, kuncák7 napsal:

Jsem v klidu, mě se to líbí jako nápad a motiv je pro mě zkrátka boží :-))). Navíc, limitka 3 ks. Kolikrát to dám na ruku, to nevím, steinharty tu mám taky, po deváté gmt s Pepsi lunetou a taky je moc neprovetram, ale ten motiv miluju :-)).

Mě to taky neuráží. Fejk to není, je to dooost vtipná limitka deskdajvrů!🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...