Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

 

Vám se to řekne, ale jsem nějakej takovej neklidnej, hodně jsem toho měl, chci toho ještě pár vyzkoušet a pak se usadit a bejt spokojenej s jedněma hodinkama a jen si to tu číst a tlemit se těm jelitům, co furt někam pospíchaj, honěj se za těma OWG a tak. Zatím jsem to jelito já a směje se mi polovina chronomagu.

Ja se Ti nesmeju, ja Ti zavidim 😎 Teda spis Ti to preju. Sam jsem si dal jako limit naplneni hodinkovnice na 6ks. A tohle omezeni se mi zatim dari drzet 🙂

 

Teda je pravda, ze takovym malym svindlem, protoze levnesi kousky odkladam do druhe (take levnejsi) hodinkovnice s LIDLu 😀

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, michalval napsal:

Gratuluju k novému kousku! Ta podložka pod hodinkami je katalog nebo knížka?

Moc děkuji! The Book of Rolex od Jense Hoy a Christiana Frosta 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, honza71 napsal:

Dobry hodinky k tomu autu 👍

To ho nechvas jen tak pred barakem ? 

Díky :) Jojo, mám sice o kus dál garáž, než dodělám tu v baráku, ale mám tady taky katanu a po schodech běhám rychle :D 

Ne, zatim musim říct, že drtivá většina lidí je slušnejch. Občas se najde nějakej kokot, ale to máš všude. Víc než před barákem se o to bojim u obchoďáků a na jinejch veřejnejch parkovištích. Tam si z toho lidi dělaj sport a ničej druhejm auta ze svý vlastní malomyslný frustrace. Je to občas hodně smutný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Violoncello napsal:

Když už jsem rozestavil kulisy, blejsknul jsem svou Svatou trojici a už dám zase pokoj 🙂

PSX_20210719_153922.jpg

Hergot Chlape, to je dobré. To je dokonce moc dobré. Samozřejmě hodinky - ale ta myšlenka. Taky krátce a dám pokoj. 

Svatá trojice.. pojďme založit vlákno "Svatá trojice a možnost OWG". Vysvětlím : dvojičku mám osobně jasnou, asi.. ale ty třetí.. ?! Něco doma mám, něco už jsme měl. A navíc celý den myslím na příspěvek @kuncák7..  Co kdyby jsme museli každý být OWG. Třeba nějakou vyšší mocí, nebo já nevím. Nechci plevelit tohle velké a hodně staré vlákno.. ale rám bych to rozvedl a zamyslel se na tím. 

Zítra, až přijedu dříve domů dám něco dohromady. Založím vlákno a pošlu nějakou fotku s mou vizí. A ne že mi tam nebudete chodit a přispívat! :devil: @Violoncello tebe očekávám jako Otce spoluzakladatele. Boží FOTKA !!!

PS : zatím přidám Bondovky, které mám u sebe. Skvělé, povedené hodinky a mám je rád. Ale tam asi nebudou.

 

CDC29DDD-0988-49B7-B9A6-4A5AD25B1537.jpeg

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...