Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 36 minutami, Tommy_PP napsal:

Carl F. Bucherer sa tu moc nevidi, chvalim!

Děkuji za pochvalu ;) Bucherer je moje srdcová záležitost. Jejich "nové" in house calibry s periferním rotorem, to je dokonalost sama.. je s podivem že se jich u nás moc neprodává. Ale třeba jednou  ... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

Děkuji za pochvalu ;) Bucherer je moje srdcová záležitost. Jejich "nové" in house calibry s periferním rotorem, to je dokonalost sama.. je s podivem že se jich u nás moc neprodává. Ale třeba jednou  ... ;) 

CFB je taktiez moja srdcovka, pred par rokmi som ich dostal ako svadobny dar od manzelky a jej rodiny. Jedny z mala, ktore nikdy neopustia moju kolekciu 🙂

 

 

24FF6DA3-131E-46AE-A88B-1C9A14F33F6F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SRPE27K1. Dnešní novinka. Monstra mě obecně neberou, ale tahle barevná kombinace mi v konotaci s létem učarovala. Samozřejmě přijdou na jiný řemen a to hned 🙂

Jo, a svítěj jako Dukovany. 

IMG_20210726_195352.jpg

IMG_20210726_195407.jpg

PSX_20210726_200327.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Daemonultimate napsal:

Kdo maže, ten jede. Ale do čeho je tenhle olej určen netuším. Já už dojel a jsem z roboty doma. A pátek se nám blíží. V sobotu je noc hradů a zámků, tak to asi bude pekelná brána na Housce.

IMG_20210726_133543.thumb.jpg.2dd2c85dbdfed149df77eb012852fde2.jpg

Teda psát v pondělí, že se nám blíží pátek... Asi symbol velkýho optimisty, nebo je jen se mnou něco špatně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Daemonultimate napsal:

Ty vypadaj dobře, gratuluju k novýmu kousku. Chtělo by to aspoň jednu normální fotku, aby jsme taky viděli jak vlastně vypadaj :)

😁 Nejmenší účast filtru je asi tady, ale normální fotku v mobilu nemám ani jednu! 

IMG_20210726_204510.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Daemonultimate napsal:

Dík :)

ten řemen je k nim hodně zajímavej. 

Fakt? Já jsem doma jinej rozměrově vhodnej nenašel, čili jsem je hodil na tohle nato. NA TO, že je to NATO v barevném tónu, se NA TO vykašlu a hodím na objednanou gumu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tommy_PP napsal:

CFB je taktiez moja srdcovka, pred par rokmi som ich dostal ako svadobny dar od manzelky a jej rodiny. Jedny z mala, ktore nikdy neopustia moju kolekciu 🙂

 

 

24FF6DA3-131E-46AE-A88B-1C9A14F33F6F.jpeg

Carl F. Bucherer není úplně profláklá značka a to i přesto, že se pohybuje v těch nejvyšších hodinářských kruzích. O to víc potěší že je člověk má, jsou to takový nenápadný hodinky který si zamiluješ. Ty moje taky nikdy neopustí moji sbírku. Je vidět že má Tvá paní přehled, a že ti darovala opravdu něco s historií jedné manufaktury. A ještě o to cenější že je značka stále v soukromých rukou generací původních majitelů a to od roku 1888, klobouk dolů. Tak ať Ti šlapou jako švýcary ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...