Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, Diablo1st napsal:

A potom napíš dojmy, zrovna by som nejaké lepšie quartz hodinky uvítal v mojej hodinkovnici 😀

Neboj, obávám se, že to tak hned nebude. Už jen proto, že cestu do centra Prahy plánuju pomalu jako malou expedici. Vůbec se mi tam nechce. Na druhou stranu ten červík pořád hlodá a konečně bych rád věděl, co na nich všichni mají, protože to není normální :) Jako třeba snowflaky. Ale teď prostě nesmím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=18334]prischera[/mention]- parádní fotka

Diky, jen mobilovka. Uz se tesim az je dostanu po dovce pod zrcadlo
Ani sa nedivim, su dokonale

Naaadhera!

[mention=18334]prischera[/mention] Ty jsou panečku! Gratuluji.

Díky pánové, nevěřil bych, že mě dokážou “blbý quartzky” tak dostat.
Pecka! GS jsem neviděl naživo snad žádný, měl bych to napravit.

A potom napíš dojmy, zrovna by som nejaké lepšie quartz hodinky uvítal v mojej hodinkovnici 

Já mám v plánu velkou recenzi s makro, protože tenhle kousek si to opravdu zaslouží. Ale budete muset chvíli vydržet, až najdu čas.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Irwinek napsal:

Vidíš, a je to Vysočina 😄 Česká Kanada v okolí Jakubovy rozhledny na Havlově hoře - tohle konkrétně je tuším Štrpské pleso, nebo některé další z kaskádových jezírek v okolí. Je tam nádherně, za výlet to stojí 😄

Vida..:)) Takových pohledů je plná Šumava. Každopádně děkuju. Jak budu v Čechách a bude čas na vejlet, jedu tam!🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Irwinek napsal:

😄 koukni taky do Telče. ale dej si pozor, skoro všechny příjezdy jsou rozkopané a zámek je ještě rok v rekonstrukci 😞

Talč znám:) bydlel jsem x let v Třebíči a přes Telč jsem jezdil co 14 dnů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Irwinek napsal:

Vidíš, a je to Vysočina 😄 Česká Kanada v okolí Jakubovy rozhledny na Havlově hoře - tohle konkrétně je tuším Štrpské pleso, nebo některé další z kaskádových jezírek v okolí. Je tam nádherně, za výlet to stojí 😄

no jasněže Štrpské pleso 🙂

 

IMG_2574.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...