Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 31 minutami, KAL napsal:

Stále Synchrony - ještě, že to v sedmdesátkách pekli s Doxou.. to Doxa pouzdro je super :) 
A někdo mi našeptává za uchem, že Doxa SUB300 budu nutně potřebovat taky :) 

@AndyAaron pecka Hanharty 👍

602C6A6C-011A-42F6-999B-44F246349067.jpeg

Dik. Ten remen na tech synchronech vypada skvele! Je super, ze je vetras. U me lezely vetsinou v supliku ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Tak vyměníme :D máš plno parádních hodinek ;)

A hlavně mám hodinky v mobilu! 🙂 Teď nemám moc za co měnit, ale na denní nošení by mě Alpiny bavily. No jo, mělo to tak být a Tebe baví, takže je vše v pořádku 😇 si říkám furt dokola 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, villain83 napsal:

Super, jakej z nich mas nazivo pocit? 

Hele ja nevim. Nedokazu ho popsat. Jsou skvele, ale zaroven mi navozuji strasnej pocit klidu a pohody. Tak nejak bez vybusnych emoci vasnive lasky, ale o to trvalejsi vztah by to mohl byt. Verim, ze oranzove Doxy a do komba tyhle Hanharty u me vydrzi dost dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, AndyAaron napsal:

Hele ja nevim. Nedokazu ho popsat. Jsou skvele, ale zaroven mi navozuji strasnej pocit klidu a pohody. Tak nejak bez vybusnych emoci vasnive lasky, ale o to trvalejsi vztah by to mohl byt. Verim, ze oranzove Doxy a do komba tyhle Hanharty u me vydrzi dost dlouho.

Jo, tomu rozumim. Oranzovy Doxy resim sam v sobe dlouho a brzy to rozseknu. Uz mam de facto jasno, ja mel Doxa SUB pred lety dvoje, ale ty pravy pomerance teprve budou... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...