Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Sphinxx napsal:

Máš pravdu, teď jsem je zkoušel a na moji ruku s tím zužujícím se tahem pořád váhám, co a jak. Jinak ve všech ohledech vypadají daleko lépe než ty starší. Plastické logo, za mě lepší číselník, ten náramek taky není špatný, ale na velké ruce to vypadá divně, na můj vkus se moc zužuje ...

Fotka je jen screen z videa, takže velmi nekvalitní, ale pro představu.

 

Screenshot_2021-09-08-07-43-33.jpg

Presne ako pises. Tah mi pride prilis "subtilny" a na moj vkus je zuzenie dost vyrazne. Toto ale bude individualne, kedze ja disponujem zapästim s obvodom cca 21,5cm. Vo vlakne o tejto novej verzii niektorí tah chvalia, niektorí zase hania. Mne preslo rukami celkom dost GS a ich tahy su podla mojho nazoru podstatne lepsie oproti tomuto. Ale zvykol som si a som spokojny. Naviac, tieto hodinky vyzeraju dobre snad na vsetkom, tak som uz aj oslovil miestnych majstrov s dotazom na nejake remene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Presne ako pises. Tah mi pride prilis "subtilny" a na moj vkus je zuzenie dost vyrazne. Toto ale bude individualne, kedze ja disponujem zapästim s obvodom cca 21,5cm. Vo vlakne o tejto novej verzii niektorí tah chvalia, niektorí zase hania. Mne preslo rukami celkom dost GS a ich tahy su podla mojho nazoru podstatne lepsie oproti tomuto. Ale zvykol som si a som spokojny. Naviac, tieto hodinky vyzeraju dobre snad na vsetkom, tak som uz aj oslovil miestnych majstrov s dotazom na nejake remene.

Za mě jsou Moony nositelné primárně na náramku nebo na NATO strapu, případně na velcro. Na kůži jsem si na ně nikdy nezvyknul. Ale jinak číselník, plasticita zlatého loga a celkové zpracování je super. I ten náramek je dobrý, ale na Moony dost blyštivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...