Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, petroniuzz napsal:

Tahle citace ale nic nemění na tom, že i ten nejvíc low-end powermatic jde úplně normálně servisovat jako každej jinej mechanickej strojek. 

Nehledě na to, že tvrzení, že někdo (kdo vlastně? hodinář? Swatch group?) počítá s tím, že půjde ven celej strojek, je nepodložené. 

A take nic nemeni na faktu, ze se nestydi tradicni svycarsky vyrobce davat do tradicnich svycarskych znacek plastove komponenty, u kterych vi, ze tu “vydrz” mit nebudou a ani nemaji.. 😬 tohle je polemika.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Postal80 napsal:

A take nic nemeni na faktu, ze se nestydi tradicni svycarsky vyrobce davat do tradicnich svycarskych znacek plastove komponenty, u kterych vi, ze tu “vydrz” mit nebudou a ani nemaji.. 😬 tohle je polemika.. 

Hele já nereagoval na to, že švýcarští výrobci dávají syntetickou součástku do mechanických strojků. Ať si tam dávají, co chtějí. 

Reagoval jsem na tvoje naprosto nepodložené tvrzení, že Powermatic nepřežije 5 let a pak de do koše. Dále na to, jak sis byl naprosto jistej, že se Powermatic 10 let nevyrábí a následně na tvoje další tvrzení, kde si capslockem psal, že powermatic NELZE servisovat. Všechny tři tvé domněnky tu byly vyvráceny, viz předchozí komentáře/odkazy. Nic ve zlém, pochopitelně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, petroniuzz napsal:

Hele já nereagoval na to, že švýcarští výrobci dávají syntetickou součástku do mechanických strojků. Ať si tam dávají, co chtějí. 

Reagoval jsem na tvoje naprosto nepodložené tvrzení, že Powermatic nepřežije 5 let a pak de do koše. Dále na to, jak sis byl naprosto jistej, že se Powermatic 10 let nevyrábí a následně na tvoje další tvrzení, kde si capslockem psal, že powermatic NELZE servisovat. Všechny tři tvé domněnky tu byly vyvráceny, viz předchozí komentáře/odkazy. Nic ve zlém, pochopitelně. 

Ok, naposledy.

1. Neprezije 5let - staci navstivit web a precist si zkusenosti a recenze z celeho sveta = staci cist. Ale jasne 10ky lidi z celeho sveta, voni budou lhat a vymyslet si.. a dalsi jmena tady na foru, ..ale beru

2. dobre, powermatic ma presne 10 let, ale ty a tvi kamaradi uz mate desetilete zkusenesti.. tak ok, bravo. 
 

3. slovickaris a vyhybase se faktum - nelze nebo nevyplati se. ?! No kdyz ti to nevadi. Jasne, at si kazdy dela co chce. 
 

@ty Tissotky jsou moc pekne hodinky, skoda ze je koncern shazuje tim strojkem. Na me to pusobi - nosit plast, stejne jako nosit fake.. Kdyby tam byla klasicka 2824 bez nejakych 80hod, mozna by to bylo lepsi. Ale je to na kazdem. Za tu cenu jsou super, zcela uprimne! Me se libi, asi do nich pujdu. Strojek kdyz tak necham vymenit za sestkovou radu a budou uplne v Topu👌
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postale, tvl dobrej matros mas doma :D Trosku sis zaprehanel ne? 

Tissot prodava rocne zhruba 840k kusu hodinek. I kdyby powermatic byl jen desetina, tak je to furt 84k hodinek. Desitky nespokojenych majitelu z celeho sveta je v podstate dost dobrej vysledek quality checku ;) 

Kdyz je diskuze ohledne 2824, tak se vetsinou shrnuje to, ze to je dobrej work horse, ale ta power reserve je tragicka. Kdyz mame velkou power reserve, tak se nam zas nelibi neco jineho. On clovek si vzdycky neco najde. Myslim, ze to zbytecne hrotis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, xbraj19 napsal:

To mě dost pobavilo....kdyby to tušili chudáci vlastníci Moonů s kalibrem 1861 a také vlastníci hodinek se strojkem Lemania 5100, že je to jako by nosili  fake.... 

😅proto jsem si koupil 1863 i kdyz maji hnusne sklo 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...