Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Radius napsal:

Ty krááávo, tak to jsou řádný oblekovky 😆

Oblek naštěstí nosím jen na funusy, k riflím a košili to není, dle mého, žádné extra fópá:-) Navíc jak víme, fotky zvětšují, v reálu to není zase takový budík. Ale Calatravy to rozhodně nejsou, o tom žádná:-)

Před hodinou, JoyStick napsal:

@CHRONOGRAF1 Po delší době mám z novýho kousku fakt radost. :) 
@Kostra knoflíček máš zaplej nebo rozeplej? :D 

Zrovna na této košili je knoflíček zapnutý;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, petroniuzz napsal:

Je to tak. Zlato a zelená k sobě strašně jdou. Já si zde zas před lety přečetl, jak někdo psal, že není třeba se té zelené bát. A měl recht! 😉

IMG_20191121_061023_972.jpg

 

před 1 hodinou, junior300 napsal:

IMG_8282.jpg

luxusní hodinky, luxusní fotky .. pecka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Sphinxx napsal:

Není to můj šálek, ale na tohle jsi musel mít koule, chválím odvahu. Jen se zeptám ten dědkovskej řemen je origo co k tomu dodávají?

Čoveče já pořád slyším, že na ně musím mít koule, ale ať přemejšlim jak chci, tak mi vlastně nedochází proč. Na co konkrétně bych ty koule měl potřebovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý, tahle hodinka prostě není pro mladý (můj názor). A i proto jsem se ptal na ten řemen. Já jsem se dlouho dokopával k Vacheronům, pak jsem sehnal jedny černé, dal je pryč a chtěl jsem modré, které už jsem nesehnal, nakonec jsem si říkal, že na ně mám stejně ještě čas, přitom byly super. No a pak si člověk představí, jak nakládáš kozy na valník a už nevím co si o tom myslet, svět se zbláznil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Sphinxx napsal:

Je to jednoduchý, tahle hodinka prostě není pro mladý (můj názor). A i proto jsem se ptal na ten řemen. Já jsem se dlouho dokopával k Vacheronům, pak jsem sehnal jedny černé, dal je pryč a chtěl jsem modré, které už jsem nesehnal, nakonec jsem si říkal, že na ně mám stejně ještě čas, přitom byly super. No a pak si člověk představí, jak nakládáš kozy na valník a už nevím co si o tom myslet, svět se zbláznil. :D

:lol2: tak teď si mě pobavil kamaráde :D 

Dědkovskej řemen je můj z IWC, který sem koupil s jiným custom řemenem z jednoho francouzskýho studia. OEM je krokouš, kterej je stejně hnusnej a stejně dědkovskej, takže už řešim novej, kterej by jich byl hoden.

A co se týče koz, tak ty leta nakládám na různý způsoby, tak proč ne na valník :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick: Sakra :D ... promiň, nechci Ti kazit radost. Už držím pysk ... každopádně hlavně ať Ti dělají radost! Já je budu i nadále sledovat. Přznávám, že jsem proti novinkám, co "B" chcrlí dost zaujatej, takže je to hlavně můj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick za mě lososy super 👍 Posledni dobou se mi čím dál víc líbí právě tyhle dospělé hodinky na kůži. A to i k džínám a tričku. 
edit: a hned jsem GS jebnul na kuzi :D

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Sphinxx napsal:

@JoyStick: Sakra :D ... promiň, nechci Ti kazit radost. Už držím pysk ... každopádně hlavně ať Ti dělají radost! Já je budu i nadále sledovat. Přznávám, že jsem proti novinkám, co "B" chcrlí dost zaujatej, takže je to hlavně můj problém.

Doporučuju se dojít s tim pomazlit, B01 je dobrej kalibr, tahle Concepto nástavba je taky skvělá, 7750 základ jako nic extra, ale to kombo je fakt zvláštní a dává to tomu charakter. Premier řada je dle mého velice povedená.

Ještě mám jeden kousek v hledáčku, taky velmi zajímavej a podařenej počin IMHO.

@nickolas Děkuju, taky to nosim k džínám, jen k tomu je třeba ten jinej řemen. Což na druhou stranu je na primárně řemenovejch kusech fajn. Fantazii se meze nekladou :) 
GS: :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, CHRONOGRAF1 napsal:

IWC je moje slabá chvilka, na SEWu jsem je taky okukoval. Trošku mi tam chyběly portugalci v růžovým goldu. ale musím říct že jejich kolekce byla prostě moc povedená, jen se zeptám, ta obrovská korunka - nepřekáží a netlačí??

 

@KALDíky, Tobě titanovy B taky krasne sedly, jako prdel na hrnec 🙂 Jak jsem rikal, u BP je to spis o mentalnim nastaveni a ne realne o tom, jestli jsou Ti akorat, nebo lehce velky. Nesmi to samozrejme byt extremni diskomfort, nebo nepomer. Furt jsou to velky hodinky, to bez debat. Ty 43mm BP me popravde nazivo celkem zklamaly, vedle velkych BP jsou to takovy chudy pribuzny…

@CHRONOGRAF1 byly tam best of pilotky vč. perpetualu(pro mě nej hodinky z celé akce), což je perfekt. Některý na me az moc kolotocovy limitky(Blue Angels, Mojave, atd.) a ostatni kolekce bych si tam samozrejme taky dokazal rad predstavit 🙂.
A ke Tve otazce-neprekazi ani netlaci, ergonomicky to maj fakt vychytany, stejne jako cely zbytek pouzdra. Ale nejlepsi je to zkusit, kazdej to muze vnimat jinak… a ja nejsem asi uplne objektivni 😄

@junior300 jako vzdy dokonala fotka dokonalyho racing chronografu👍

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...