Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, MaxT napsal:

Hermes H08

Na fotkách to bylo jen kudy z nudy, na ruce neskutečné nadšení. 

Inhouse z továrny Vaucher(Richard Mille a Parmigiani) a zpracování na úrovni HH. Váha 89g. po sundání dvou dílků.

100WR, šroubovací korunka, skvělá lumi na všech číslicíc, motýlková spona a prima 70's look.

Sháněl jsem je 3 měsíce, chtěl jsem je na oranžové gumě ale jsou beznadějně vyprodané.

Dle Hermes byl toto poslední kus.

A nakonec jsem za ten tah rád, je super. Jen škoda že gumu zvlášť koupit nelze.

IMG_0153.jpg

Mimoradne!!! Budou dobry i na poradne kuzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KarussellJe to tak. Velikost, čitelnost, překvapivě i tloušťka, na to že to má 7750 jsou na jedničku. Ten tah jsem ještě zkoumal a zřejmě nebude originál, minimálně tomu nasvědčuje opracování a konstrukce, to ještě budu muset pořešit. Doufám že to nebylo od prodejce úmyslné, ale věřím že spíš ne.
Stejně jako všechno co koupim půjdou do lázní, potřebujou vyčistit a namazat, mrknout na chrono, atd., tak bude čas :) 

Ty nový zelenáče mě taky dráždí, ale zatím odolávám :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MaxT napsal:

Hermes H08

Na fotkách to bylo jen kudy z nudy, na ruce neskutečné nadšení. 

Inhouse z továrny Vaucher(Richard Mille a Parmigiani) a zpracování na úrovni HH. Váha 89g. po sundání dvou dílků.

100WR, šroubovací korunka, skvělá lumi na všech číslicíc, motýlková spona a prima 70's look.

Sháněl jsem je 3 měsíce, chtěl jsem je na oranžové gumě ale jsou beznadějně vyprodané.

Dle Hermes byl toto poslední kus.

A nakonec jsem za ten tah rád, je super. Jen škoda že gumu zvlášť koupit nelze.

IMG_0153.jpg

Ale to je veľká fajnovosť. Gratulujem !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Kalisport said:

Já měl za to že si je prodal 😃👍

Já prodal ty modrý analogy 

GWF-A1000-1A2DR

 

Tyhle jsou asi poslední digitály co ve Frogman řadě G-SHOCK udělal GWF-D1000B-1ER

tak ty asi nechám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, JoyStick napsal:

@KarussellJe to tak. Velikost, čitelnost, překvapivě i tloušťka, na to že to má 7750 jsou na jedničku. Ten tah jsem ještě zkoumal a zřejmě nebude originál, minimálně tomu nasvědčuje opracování a konstrukce, to ještě budu muset pořešit. Doufám že to nebylo od prodejce úmyslné, ale věřím že spíš ne.
Stejně jako všechno co koupim půjdou do lázní, potřebujou vyčistit a namazat, mrknout na chrono, atd., tak bude čas :) 

Ty nový zelenáče mě taky dráždí, ale zatím odolávám :) 

@JoyStick zelenace ani modraky tady myslim jeste nikdo nema🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...