Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, AndyAaron napsal:

Kdyz clovek bydli na vesnici, tak musi brzo z hospody…

Andy, já takhle blbnul léta a pak jsem zjistil, že se dá jezdit z centra po půlnoci vlakem... anebo modrým busem do vedlejší vesnice a pak hezky potmě polní cestou. Doma vždycky v jednu v noci, a střízlivej. Fakt jsi prozkoumal všechny eventuality? Páč jestli ne, tak se na vesnici jen vymlouváš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, fakt jsem zkoumal vsechny eventuality, na ktere jsem prisel. Bus primo k nam do vesnice jede posledni 23:10 ze Zlicina. Dojet na Zlicin z centra chce cca 30min rezervu, tj. vypadnout z hospody 22:30. 

Kdyby bylo nejhur, tak ze Smichova jede vlak 0:40, ktery je ve vesnici 4km od nas kolem 1:10, takze pak bych dorazil domu rychlou chuzu lehce po 2h. Ale tam zas jdes po uzke silnici a cekas, kde te kdo v noci srazi.

Resenim je samozrejme uber zhruba za litr, ale to se pak to pochlastavani v Praze prodrazi. Ale i tak dle moji kalkulace by tohle vyslo levnejc, nez bydlet v Praze 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vit napsal:

MS Salthora

Vit_MS_Salthora_211111_01____.jpg

Krásný kousek Víte, modrá je moje oblíbená!

Ještě by to chtělo foto dýnka sem - myslím, že by si to zasloužily, teda aspoň co jsem viděl na jedné fotce na webu prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Hele, fakt jsem zkoumal vsechny eventuality, na ktere jsem prisel. Bus primo k nam do vesnice jede posledni 23:10 ze Zlicina. Dojet na Zlicin z centra chce cca 30min rezervu, tj. vypadnout z hospody 22:30. 

Kdyby bylo nejhur, tak ze Smichova jede vlak 0:40, ktery je ve vesnici 4km od nas kolem 1:10, takze pak bych dorazil domu rychlou chuzu lehce po 2h. Ale tam zas jdes po uzke silnici a cekas, kde te kdo v noci srazi.

Resenim je samozrejme uber zhruba za litr, ale to se pak to pochlastavani v Praze prodrazi. Ale i tak dle moji kalkulace by tohle vyslo levnejc, nez bydlet v Praze 😅

nebo prostě chlastat na vesnici no :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Hele, fakt jsem zkoumal vsechny eventuality, na ktere jsem prisel. Bus primo k nam do vesnice jede posledni 23:10 ze Zlicina. Dojet na Zlicin z centra chce cca 30min rezervu, tj. vypadnout z hospody 22:30. 

Kdyby bylo nejhur, tak ze Smichova jede vlak 0:40, ktery je ve vesnici 4km od nas kolem 1:10, takze pak bych dorazil domu rychlou chuzu lehce po 2h. Ale tam zas jdes po uzke silnici a cekas, kde te kdo v noci srazi.

Resenim je samozrejme uber zhruba za litr, ale to se pak to pochlastavani v Praze prodrazi. Ale i tak dle moji kalkulace by tohle vyslo levnejc, nez bydlet v Praze 😅

Andy, podcenil jsem te! Nezbyva nez abstinentniho souseda uvrtat do hodinek a dovolit mu jezdit s tebou na srazy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jeronimo napsal:

Je to Kus hodinek.

IMG_2451_result.JPG

Jarku, krásný hodinky. Co ta steel luneta po nějaké době nošení? Nějaká zkušenost? U podobných dayton nebo broad arrow speedmasterů je to magnet na vlásečnice...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...