Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 57 minutami, DarylVanHorne napsal:

Co přesně znamená zprasený servis? 😲 Zvlášť ve spojení s jedním z prvních AD ❓

Hodinky tam strávili 6 měsíců,chtěl jsem jen běžný servis. Vrátili se ve stavu,kdy se hodinová ručička pohybuje trhaně,údajně kvůli nějaké vůli v soukolí. Řešení existuje,ale nebylo mi nabídnuto. A to vše bratru za skoro 1.000 EUR. Dobrý,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Red Dwarf napsal:

Hodinky tam strávili 6 měsíců,chtěl jsem jen běžný servis. Vrátili se ve stavu,kdy se hodinová ručička pohybuje trhaně,údajně kvůli nějaké vůli v soukolí. Řešení existuje,ale nebylo mi nabídnuto. A to vše bratru za skoro 1.000 EUR. Dobrý,ne?

Tak i na servis je záruka, ne? Tos na to přišel až doma, nebo už při přebírání? Ze servisu mám obecně vítr a stále mě první zkušenost u značky tohodle levelu teprve čeká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radik napsal:

Tak i na servis je záruka, ne? Tos na to přišel až doma, nebo už při přebírání? Ze servisu mám obecně vítr a stále mě první zkušenost u značky tohodle levelu teprve čeká...

Na záruku jsem je tam nesl. Bylo mi řečeno,že se to opravit nedá. Když jsem se ptal,co s tím,tak mi bylo sděleno, že by bylo třeba něco vyměnit. Ne,součástí servisu za víc než dvacet litrů to není. Ne,sami mi to nenabídli a musel jsem se na to doptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Red Dwarf napsal:

Na záruku jsem je tam nesl. Bylo mi řečeno,že se to opravit nedá. Když jsem se ptal,co s tím,tak mi bylo sděleno, že by bylo třeba něco vyměnit. Ne,součástí servisu za víc než dvacet litrů to není. Ne,sami mi to nenabídli a musel jsem se na to doptat.

To je dost drsný. A jaké budou tvé další kroky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, DarylVanHorne napsal:

To je dost drsný. A jaké budou tvé další kroky? 

Hodinky půjdou do Onyxu na výměnu oné součástky a Dušákům už nedám vydělat ani korunu ani na servisu,ani na nových hodinkách. Pro dokreslení situace - ty Moony jsou z roku 1976, čekal bych nějakou závadu nad rámec běžného servisu. Jsem ochoten zkousnout i to,že si hodinář toho sekání hodinové ručičky nevšiml,protože je to vidět jen při pomalém nastavování času,respektive pohybu ručiček. Co nechápu je fakt, že mi po reklamaci hodinky předali s tím,že se s danou vadou nedá nic víc dělat. Když jsem si nechal zavolat hodináře,vytáhl jsem z něj,že to opravit lze,ale za dalších 10 tisíc. Proč mi to nenabídli je to,co nechápu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Red Dwarf napsal:

Po dlouhé době a zpraseném servisu u Dušáka,ale stejně je mám rád…

27CA9B9D-26D6-4965-AACF-3572509799BA.jpeg

U Dusaka byli vzdycky "odbornici" :(

Oni k te praci nemaj zadnej vztah. Snad se ti podari, dat ten krasnej kousek brzy do bezvadneho stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, honza71 napsal:

U Dusaka byli vzdycky "odbornici" :(

Oni k te praci nemaj zadnej vztah. Snad se ti podari, dat ten krasnej kousek brzy do bezvadneho stavu.

Ten holohlavej borec na servisu s PO Chronama byl kapitola sama pro sebe, za trest tam chodit... (nebyl jsem tam už pár let:D) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

Cortébert ty měl můj tatík.. parádní a hlavně kvalitní hodinky..

Mam dvoje,jedny ve zlate cal.630 a tyto zlacene.Je tam cal.728,hodinar mi rikal,ze to je velmi kvalitni stroj a ve vytecnem stavu.Jsou super,tak ci tak🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Red Dwarf napsal:

Ještě nic,proč?

Mě by to taky zajímalo. Taky mám Omegy a taky mě dřív nebo později servis čeká a jsem tudíž přirozeně zvědavej, když dojde k nějakýmu takovýmu kixu. Co se Onyxu týká, musím jen chválit, dal jsem tam vloni svý žlutý Wardy (který byť ještě v záruce jsem asi měl poslat do UK). Ale Onyx mně přišel byť s nutností platby za servis bezpečnější a bez nervů ze zasílání do UK a čekání na návrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Red Dwarf napsal:

Hodinky půjdou do Onyxu na výměnu oné součástky a Dušákům už nedám vydělat ani korunu ani na servisu,ani na nových hodinkách. Pro dokreslení situace - ty Moony jsou z roku 1976, čekal bych nějakou závadu nad rámec běžného servisu. Jsem ochoten zkousnout i to,že si hodinář toho sekání hodinové ručičky nevšiml,protože je to vidět jen při pomalém nastavování času,respektive pohybu ručiček. Co nechápu je fakt, že mi po reklamaci hodinky předali s tím,že se s danou vadou nedá nic víc dělat. Když jsem si nechal zavolat hodináře,vytáhl jsem z něj,že to opravit lze,ale za dalších 10 tisíc. Proč mi to nenabídli je to,co nechápu. 

To tam mas nejakej servisni ciselnik? Tenhle asi nebude z roku 76, ne? Dtto rucky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, villain83 napsal:

To tam mas nejakej servisni ciselnik? Tenhle asi nebude z roku 76, ne? Dtto rucky. 

Koupil jsem je před 12 lety od organica a je k nim i výpis z archivu Omega,první prodej 1976 v Brazílii. Já ciferník ani ručky neměnil,co s tím kdo dělal předtím netuším …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...