Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, Red Dwarf napsal:

Koupil jsem je před 12 lety od organica a je k nim i výpis z archivu Omega,první prodej 1976 v Brazílii. Já ciferník ani ručky neměnil,co s tím kdo dělal předtím netuším …

Mas nekde starsi foto? Platil jsi v eurech? Servis probehl primo u Dusaka nebo posilali do Svycar?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Axel napsal:

Mas nekde starsi foto? Platil jsi v eurech? Servis probehl primo u Dusaka nebo posilali do Svycar?:)

Sice nevím, k čemu to potřebuješ, ale:

 

- starší foto někde určitě mám, ale jsem si jist, že ručky ani ciferník neměnili

- platil jsem v CZK, takže servis nejspíš proběhl u nich (Kvedu či jak se to jmenuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Red Dwarf napsal:

Sice nevím, k čemu to potřebuješ, ale:

 

- starší foto někde určitě mám, ale jsem si jist, že ručky ani ciferník neměnili

- platil jsem v CZK, takže servis nejspíš proběhl u nich (Kvedu či jak se to jmenuje)

Pro srovnani, jestli nedoslo k zamene.. Treba v Brne mi tehdy rekli, ze tyto starsi reference s c. 861/863 posilaji primo do Svycarska,cena by plus minus odpovidala.. v ramci servisu se casto menily ciselniky s ruckama vcetne hesalitu, tlacitek.. Aby byly opet hodinky plne funkcni. Na druhou stranu jsem mel v ruce vintage Speedy po kompletce ve Svajcu a minimalne rucky i ciselnik nechali puvodni.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci už to tady dál plevelit, nicméně jsme se na začátku dohodli na tom, že kromě strojku na nic nesáhnou a stálo to tak i v objednávce servisu. Nakonec měnili korunku a tlačítka a hesalit, údajně kvůli vodotěsnosti. Díly jsem dostal v pytlíčku zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Red Dwarf napsal:

Hodinky tam strávili 6 měsíců,chtěl jsem jen běžný servis. Vrátili se ve stavu,kdy se hodinová ručička pohybuje trhaně,údajně kvůli nějaké vůli v soukolí. Řešení existuje,ale nebylo mi nabídnuto. A to vše bratru za skoro 1.000 EUR. Dobrý,ne?

A to jsi jim to nehodil na hlavu?? tak to já bych byl tedy fakt nepříjemnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

A to jsi jim to nehodil na hlavu?? tak to já bych byl tedy fakt nepříjemnej...

Asi jsem měl, ale nějak jsem se nechtěl hádat a co bych si pomohl? Do stavu před opravou by to neuvedli s odvoláním na stáří strojku. Zajedu s tím výhledově do Jihlavy a bude klid. Upřímně, už jsem je chtěl mít doma, stejskalo se mi ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Red Dwarf napsal:

Asi jsem měl, ale nějak jsem se nechtěl hádat a co bych si pomohl? Do stavu před opravou by to neuvedli s odvoláním na stáří strojku. Zajedu s tím výhledově do Jihlavy a bude klid. Upřímně, už jsem je chtěl mít doma, stejskalo se mi ;o)

To chápu, ale pokud zaplatíš 1000e tak by to mělo být už na profesionální úrovni, a navíc jde o ne 2x levné hodinky. Sám mám omegy, a tenhle přístup bych tedy nerozdejchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou dobu jsem se na fóru jen kochal, než jsem se rozhodl také přispět do diskuse... Dnešní fotka se mi snad celkem povedla.20220102_133702.thumb.jpg.f28eb84bf61ee49ab3defa8eb44f497d.jpg

Ten JB007 k tomu pěkně páruje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...