Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, IzTaPa napsal:

Dneska prinesl postak toto - ale sedim si na rukou, preci jen z nich sundavat ty folie by byla velka skoda…

Aj tak mam stejne nejradsi ty bicompaxy…
e5f1f0c72dbc1b2aab9df5d7f067c63c.jpg

4c12d9774493c89d2c706483ada1b6ce.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

To je pekny novorocni přivítání. To zlato bude magnet na vlasecnice, ale aspon jim das dusi:-) krasnou kolekci JLC mas. Smekam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=22460]IzTaPa[/mention] já bych tam ty fólie nechal, z nové sedačky je přece taky nesundáváš, aby se náhodou neoseděla, nebo jo? :rolleyes:
Jinak samozřejmě gratulace k netradičním hodinkám :speak_cool:

Hele, ja jsem stary prase, ty hodinky - stejne jako dalsi dvoje nenosene zlate reverso - fakt nosit nebudu, to by byla skoda. Beztak uz jsem jak zenska - nemam co na ruku a nemam to kam dat


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se mi je povedlo (snad) tak nějak nafotit ;)

Na druhé fotce (víc zpříma) je vidět, že lumibod na lunetě není přímo nad "12", ale lehce vpravo... zkrátka "nulová poloha" lunety je taková celá lehce pootočená...

Trochu mě to se*e, ale měl sem to kdysi na Tudorech a tam to bylo vidět snad ještě víc... ale protože už byly dávno po záruce, tak sem to neřešil... ale tady u nových hodinek váhám... může se na to vůbec vztahovat záruka? :worried_anim:

Celkově mi přijde, že má luneta "vůle" a viditelně s ní jde hýbat zprava doleva (i opačně) a nahoru dolů vůči sklu a pouzdru...

Díky za názory! :notworthy:

IMG_20220103_153433.jpg

IMG_20220103_154631.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, IzTaPa napsal:

Dneska prinesl postak toto - ale sedim si na rukou, preci jen z nich sundavat ty folie by byla velka skoda…

Aj tak mam stejne nejradsi ty bicompaxy…


4c12d9774493c89d2c706483ada1b6ce.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

No te pic. Von ma zlaty Reverso (dokonce uz troje) a nenosi je 😎.

Gratuluji, krasny jsou. Pokud je to investice, tak ty folie chapu. Pokud jen syslis na kochani, tak je to imho velka skoda, nedat takovou krasu na pazouru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, honza71 napsal:

No te pic. Von ma zlaty Reverso (dokonce uz troje) a nenosi je 😎.

Gratuluji, krasny jsou. Pokud je to investice, tak ty folie chapu. Pokud jen syslis na kochani, tak je to imho velka skoda, nedat takovou krasu na pazouru. 

Průša je úchyl :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...