Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 25 minutami, Radek Cigi napsal:

Ta čitelnost je u PO přísná. Ty rafiky to jsou prostě metly, vznášející se na keramickým cifrem. Musím je zase někdy provětrat 😁. Pěkný!

…díky,pravda, čitelnost je fakt výborná a s tou jednoduchostí jsou prostě dokonalé, tedy pro mě…😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, dragys27 napsal:

Oboje jsou parádní!! Škoda, že jsou Alpiny ve stínu. Na slunci by jim to slušelo ještě lépe.

Díky. S Alpinama je trošku problém fotit (zejména v interiéru). Honím světlo a úhly aby nebylo v obraze úplně nesmysl odlesků, ale často je vlastně zastíním telefonem, což je konkrétně na této na fotce vidět. Ale venku, bez focení, pro oči, ta hra barev je neskutečná.

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sodekcz napsal:

Díky. S Alpinama je trošku problém fotit (zejména v interiéru). Honím světlo a úhly aby nebylo v obraze úplně nesmysl odlesků, ale často je vlastně zastíním telefonem, což je konkrétně na této na fotce vidět. Ale venku, bez focení, pro oči, ta hra barev je neskutečná.

Ano, tohle přesně znám. Já nemám na focení talent. Úplně stejně různě nakláním svoje Certiny a nikdy nedokážu zachytit tu krásnou modrou tak, aby vynikla. Skutečnost je prostě mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Red Dwarf napsal:

Zajímavej kousek, co to umí? EKG?

Díky! Je to Withings Horizon, v podstatě to samé jako původní Scanwatch - takže EKG a ostatní zdravotní funkce + lepší vodotěsnost a záruka. Jinak pouze sportovnější vzhled, moc práce navíc si nedali, ale fungují spolehlivě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, dragys27 napsal:

Ano, tohle přesně znám. Já nemám na focení talent. Úplně stejně různě nakláním svoje Certiny a nikdy nedokážu zachytit tu krásnou modrou tak, aby vynikla. Skutečnost je prostě mnohem lepší.

Jedna po ránu, svetr k řemenu :)  (a stejně je barva na živo jiná) 

alp2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...