Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

@huhu4dZajímaly by mě naživo, ale máme to holt daleko :)  Starší generace mi přijde být lepší, ale tyhle jsou zase hezky výrazný. Mimochodem ví už někdo, proč mají Q antimagnety poloviční antimagnetičnost ve srovnání s mechanikou? Dřív jsme se o tom někde tady bavili, ale bez jasného výdledku IIRC. 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, nickolas napsal:

Můžu já mít klidnej život? Nemůžu! Asi prodám ledvinu, salt&pepper GS a konečně si pořídím odolné GS s lumi :axehead:

Jsou skvělý, líbí se mi tyhle i černý, před chvílí jsem sondoval na Ch24 😀. Naštěstí pro mě je vše v Japonsku, což se mi nechce řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tombas napsal:

Je vidět, že si je fakt užíváš :thumbsup_anim:

Musím, mám na to max 2 měsíce 😂 Pokud dorazí, co jsem objednal a v krabici po rozbalení bude to, na co čekám přes 3 měsíce, tak pak zase půjdou chudinky stranou 😂 Ale nikdy je nedám. Za mě nejlepší Hamiltony ever. Super originální design a stále mě baví a věřím, že ještě dalších 16let budou. Tyhle fakt nedám nikomu, i kdybych měl žrát trávu 😂

No nic, jdu makat. Teď mě čeká provozovatel, který má na ruce Breitling 👍 Musím o mrknout, co to je za model 😂

IMG_20220211_113033_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...