Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, martar napsal:

 

K focení jsem se zatim nedostal, dlužím tu ale aspoň pár vět, sorry za plevel. Od Bartona mám tropic strapy, sailing cloth strapy, ale pokud jde o Elite Silicon, mám jen čtyři černé a dvě šedé gumy (protože nabídka v šíři 21mm je omezená). Černé jsou z jednoho materiálu, měkoučkého a na omak hebkého, sametového. Šedé jsou dvouvrstvé, vespod stejný černý matroš jako u černých, navrch tvrdší šedý materiál, který je na omak jiný (není "hebký"). Buď to dělá nějaká příměs v silikonu, nebo není šedá vrstva silikon. Maji to oba šedé Elite kupované s odstupem půl roku, takže šarží to spíš nebude, i když ani to vyloučit nelze. Že jsou moje šedé tvrdší vidím každý den při provlékání konce řemenu očky - je to proti černým fakt znát.

 

ahoj, tak jsem zkoumal ty gumáky, co mám - černý, šedý, červený, modrý světlý, modrý tmavý, zelený, oranžový a khaki:-) a ano taky - teď když jsem se na to zaměřil, taky vnímám nepatrné rozdíly. ale není to u mě dáno jedno- nebo vícebarevností. např. červený - celobarevný je o malinko tvrdší než modrý světlý dvoubarevný a je taky 0,1mm širšíí (ten červený) - měřeno u první dírky od stěžejek. pak se v tom vyznej:-) bleděmodrý, stejně jako černý - tym mám nejnověji - jsou opravdu hebčí, jak píšeš - celkově bych to asi přičetl "změně receptury" než kombinaci barev. každopádně jsou skvělé ve všech ohledech a má je rád!

3B6840DD-321B-4FD4-820A-B485352B4854.jpeg

Upraveno uživatelem jenik77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, junior300 napsal:

Dik moc 👍

Aj dnes.. A este to par dni potiahnu..

 

Parádní fotka.

před 22 hodinami, junior300 napsal:

 

Parádní fotka.

před 22 hodinami, Jarett napsal:

 

Parádní fotka.

------------------------------

Já MeisterSinger

Vit_MS_Salthora_220223_01____.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...