Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Tak dnes jsem pomáhal  kamarádovi vybrat nové  hodinky. Tedy spíš pokoušel jsem se mu je rozmluvit a vymyslet  něco lepšího. Inu nepovedlo se, ale já to čekal. Hlavní je, že on je šťastný a má z nich radost. Takže od Václaváku po Pařížskou jsme prošli vše a nakonec vyhrály nepřekvapivě Navitimery. Aspoň že si nechal poradit ty B01.

 

A co dalsi bylo ve vyberu?
Kamos si vybral dobre, za me tedy mnohem lepsi, nez wardy 😛🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, marecenator napsal:

A co dalsi bylo ve vyberu?
Kamos si vybral dobre, za me tedy mnohem lepsi, nez wardy 😛🍻

Kamarád chtěl od začátku Béčka protože jsou prostě nejlepší, každý je pozná a všichni se poserou, až je uvidí na jeho ruce. 🤣 Já mám trošku jiný přístup. Hlavní ale je, že mu dělají radost 👍 Pokoušel jsem se ho nasměrovat k Omega a Zenith. U Zenith byl dost nalomený, ale vadilo mu že mají nízký machrindex 😂 Tak jsme skončili u těch Navitimerů. Sednou mu výborně a má z nich radost a to je hlavní 👍

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, DarylVanHorne napsal:

Kamarád chtěl od začátku Béčka protože jsou prostě nejlepší, každý je pozná a všichni se poserou, až je uvidí na jeho ruce. 🤣 Já mám trošku jiný přístup. Hlavní ale je, že mu dělají radost 👍 Pokoušel jsem se ho nasměrovat k Omega a Zenith. U Zenith byl dost nalomený, ale vadilo mu že mají nízký machrindex 😂 Tak jsme skončili u těch Navitimerů. Sednou mu výborně a má z nich radost a to je hlavní 👍

Tak fanda hodinek by měl mít machr index až někde v 4. řadě , ikdyž co si budem povídat všichni ho tam někde máme, někdo hned jako 1. místo nekdo až jako 4. místo. Nicméně Navitimer jsou jediné béčka, které mi chybí😉 Takže gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, M3maniac napsal:

Jo tak, tak teď to chápu. Koupil si je jen kvůli machr indexu🤣 to si měl koupit nějaké kladiva aspoň 47 mm.

Nenechat si vysvětlit, jak fungují stopky a k čemu je slide rule u Navitimerů dost napovídá o tom, k čemu ty hodinky budou sloužit 🤣😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Tak za kamaráda. Breitling Navitimer B01 👍 A je z něj šťastnej parchant 🤣 Teda až mu je vrátím - focení na moji ruce.

20220226_183307.jpg

20220226_183337.jpg

Tak hlavně, že je kamarád spokojený😃. Já mám k Béčkám obecně kladný vztah, je to moje srdcovka a Navitimer spolu s Chronomat 44 B01 jsou pro mě nejlepší modely. Takže gratuluju🙂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...