Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 51 minutami, DarylVanHorne napsal:

Jdeme venčit zvěř, v lese nás snad nikdo nepotká, tak změníme časomíru z kvalitní značky s historií (Hamilton) na neznámý aušus z GB 🤣

 

Mi to taky přijde prašť jako uhoď… 🤣🤣🤣 no offense 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DarylVanHorne@LovecK
Já když jsem ještě měl Béčka SO42 a kolega, u kterýho jsem se kdysi provalil, že jsem na hodinky, se mě jednou při setkání zeptal "ukaž co máš za hodinky?" tak já vystrčil Béčka a říkám mu "dneska jen podřadnou čínu" a vůbec ho to nerozhodilo, myslím, že mi to sežral :D Takže jestli chce někdo machrovat s indexem, ať si rači nedělá velký iluze. Ty Wardy jsou super ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám f pitchi, na rozdíl od poloviny kksů tady svoje hodinky nosím, a to dokonce i za účelem, ke kterému jsou určeny,  jen mi proste CHW a Hamilton prijdou jako stejnej level… at si kazdej nosí co chce, ale blbě kecat me proste baví… 🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LovecK Offense? None taken 😀😉

@Radik Díky, dělají víc radosti, než jsem doufal. 

Hlavně že jsme všichni normální a neutrácíme prachy za zbytečnosti. 🤣

@Radik Moc hezký Pelagosy. Překvapilo mě jak výborně jsou udělaný, jak hezky sedí na ruce - dobrá volba 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si i tady v nepolitiko vlákně připomínku: nenechme se rozhodit lacinym cynismem, každá poslaná stovka nebo fb avatar změněný na UK vlajku má smysl . Plešatějící kgbák kvůli  tomu sice o spánek nepřijde, ale kdybych byl v pozici Ukrajinců v ČR, každá - i symbolická - forma podpory by mi dodala sílu. 

Hlavně díky @Kid_A, další aukce bude brzo. Kupujte plenky, sunar, acylpirín a předávejte neziskovkám. Kdo nevěří neziskovkám, může pomoct jinak, ale věřte tomu, že třeba Člověk v tísni fakt ví, jak na to. Jestli ten čurák opravdu bude blok po bloku dobývat Kyjev, bude to šílený, ale budeme ready. 

Ten kremelskej zmrd uvěřil svejm bludům o hisotrický roli rassííje a taky nějakejm potimostem o fašistickým, homosexuáním a neakceschponým západě. S rassijí mu nepomůžem, ale se zbytkem se přepepočítal, ideálně ho do Haagu bude předvádět nějakej tranďák :) 

20220227_151155.thumb.jpg.26e03fdc243b1fa6641f2d4fff09a55b.jpg20220227_151134.thumb.jpg.91f6ba2c006802d464450b5713ca17ce.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, dr.sphinx napsal:

Dovolím si i tady v nepolitiko vlákně připomínku: nenechme se rozhodit lacinym cynismem, každá poslaná stovka nebo fb avatar změněný na UK vlajku má smysl . Plešatějící kgbák kvůli  tomu sice o spánek nepřijde, ale kdybych byl v pozici Ukrajinců v ČR, každá - i symbolická - forma podpory by mi dodala sílu. 

Hlavně díky @Kid_A, další aukce bude brzo. Kupujte plenky, sunar, acylpirín a předávejte neziskovkám. Kdo nevěří neziskovkám, může pomoct jinak, ale věřte tomu, že třeba Člověk v tísni fakt ví, jak na to. Jestli ten čurák opravdu bude blok po bloku dobývat Kyjev, bude to šílený, ale budeme ready. 

Ten kremelskej zmrd uvěřil svejm bludům o hisotrický roli rassííje a taky nějakejm potimostem o fašistickým, homosexuáním a neakceschponým západě. S rassijí mu nepomůžem, ale se zbytkem se přepepočítal, ideálně ho do Haagu bude předvádět nějakej tranďák :) 

20220227_151155.thumb.jpg.26e03fdc243b1fa6641f2d4fff09a55b.jpg20220227_151134.thumb.jpg.91f6ba2c006802d464450b5713ca17ce.jpg

Jsem rad, ze ocelace sly do spravnych rukou!!!! Diky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Willie McBrideTakový super hodinářský puzzle jen tak nekoupíš. A k tomu byly i nějaký hodinky zdarma 👍🤣

PS: Dík za připomenutí, víkend byl náročný, ale zítra začnu skládat 😂

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...