Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Vit napsal:

Co to je prosimtě za kousek?
Stalinovy Omegy?

😂To bych na ruku nikdy nevzal

Omega "Red star" aka "Teddington" v "Jumbo" zlaceném originálním pouzdru /s origo korunkou/ o průměru 38,5mm značeném 2501-1.

Uvnitř tepe zlacený strojek 30T2 . Jedná se o rok 1947

Zlatá, nebo červená hvězda použitá pod logem Omega znamená, že tyto hodinky (určené pro brazilský trh) mají stejný kalibr jako hodinky, které překonaly všechny rekordy na soutěži přesnosti v Kew-Teddington v roce 1940.

Omegy s 30T2 jsem chtěl už delší dobu, ale chtěl jsem velké pouzdro a nějaký zajímavý cifr. Nakonec jsem se dočkal a jsem zase chvilku spokojený parchant.

Řemen z pštrosí nohy jsem si v návalu nadšení spáchal sám, protože nebylo čas čekat, musely na ruku

Omegaredstar.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Tikal napsal:

😂To bych na ruku nikdy nevzal

Omega "Red star" aka "Teddington" v "Jumbo" zlaceném originálním pouzdru /s origo korunkou/ o průměru 38,5mm značeném 2501-1.

Uvnitř tepe zlacený strojek 30T2 . Jedná se o rok 1947

Zlatá, nebo červená hvězda použitá pod logem Omega znamená, že tyto hodinky (určené pro brazilský trh) mají stejný kalibr jako hodinky, které překonaly všechny rekordy na soutěži přesnosti v Kew-Teddington v roce 1940.

Omegy s 30T2 jsem chtěl už delší dobu, ale chtěl jsem velké pouzdro a nějaký zajímavý cifr. Nakonec jsem se dočkal a jsem zase chvilku spokojený parchant.

Řemen z pštrosí nohy jsem si v návalu nadšení spáchal sám, protože nebylo čas čekat, musely na ruku

Paráda, děkuju za info.
Zaujala mě zmínka o Tissotu (viz poslední řádek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...