Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 27 minutami, xcmaniax napsal:

To je fakt sileny co ten Steinhart dela :)

124270... 400km  krasavica na Dunaji na otocku autom, polozim niekoho rocny plat, moje cca 2rocne uspory v Sherone na stol, oni ma zapisu na poradovnik - ozveme sa vam o rok mozno o dva... este su tu sedivky alebo jazdenky na chrono24 ~10-12k... neznie to vsetko tak trochu silene? :)

Chronoshop... stvrtok v noci impulzivna objednavka posledneho skladoveho kusu... piatok doobeda odoslane (malokedy sa tak tesim na koniec vikendu :D ) , v utorok zvoni kurier... a ja mam radost... ta je predsa dolezita... aspon si myslim :)

 

DSC07579.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, tombas napsal:

Zdá se, že to Steinhart trochu přehnal, když se kromě hodinek inspiroval i tou čekačkou :D

praveze su este dost slabi aj v tomto... kam sa chyta "predobjednavky odosielame jul 2022" na "buduci rok sa skuste prist zapisat na poradovnik" :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Daemonultimate napsal:

Tak ty už  jsem dlouho neviděl, paráda.

Ony mají většinu času domácí vězení za to jak mě sraly. Ale včera jsem konal takovej džob, že jsem musel bejt pilot s pilotkama 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

124270... 400km  krasavica na Dunaji na otocku autom, polozim niekoho rocny plat, moje cca 2rocne uspory v Sherone na stol, oni ma zapisu na poradovnik - ozveme sa vam o rok mozno o dva... este su tu sedivky alebo jazdenky na chrono24 ~10-12k... neznie to vsetko tak trochu silene? :)

Chronoshop... stvrtok v noci impulzivna objednavka posledneho skladoveho kusu... piatok doobeda odoslane (malokedy sa tak tesim na koniec vikendu :D ) , v utorok zvoni kurier... a ja mam radost... ta je predsa dolezita... aspon si myslim :)

 

DSC07579.jpg

Nechci ti kazit radost, castecne to chapu. Ja tomuhle ale nerozumim, byl jsem jeste trochu ochotnej to tolerovat u potapek, kde je proste ten vzhled tak nejak danej a podobnej i jinde, ale tohle je fakt sila. Jsou tu i jiny hodinky co si nehrajou na to co nejsou.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xcmaniax Obávám se že i tohle už je dneska tak generický a dávno vyvařený design, že jestli si u něj se svým logem někdo ještě pořád na něco hraje, tak je to akorát Rolex. Steinhart umí i vlastní hodinky, fejky z cizím logem a napodobeným pajšlem nedělá - a že si ausgerechnet zdejší kunčafti z jeho široké nabídky vyzobávají zrovna to co jim připomíná (průmyslovým vzorem zjevně nechráněné) cizí modely by měl být důvod k zamyšlení spíš pro Rolex. A když ten to při svém produkčním objemu a vývaru nemá potřebu řešit, není proč kazit radost někomu kdo si nedůstojné čekání na originál ukracuje aspoň něčím podobným…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

124270... 400km  krasavica na Dunaji na otocku autom, polozim niekoho rocny plat, moje cca 2rocne uspory v Sherone na stol, oni ma zapisu na poradovnik - ozveme sa vam o rok mozno o dva... este su tu sedivky alebo jazdenky na chrono24 ~10-12k... neznie to vsetko tak trochu silene? :)

Chronoshop... stvrtok v noci impulzivna objednavka posledneho skladoveho kusu... piatok doobeda odoslane (malokedy sa tak tesim na koniec vikendu :D ) , v utorok zvoni kurier... a ja mam radost... ta je predsa dolezita... aspon si myslim :)


Buď v klidu a užívej si je.
Prošli jsme si tím skoro všichni Marina Militare, Precista PRS20 ...
Nakonec, pokud se člověk o hodinky zajímá více, stejně zjistí, že nosit něco , co napodobuje ve všech ohledech (kromě loga) jinou značku, nějak není to pravé.
Tato zkušenost je ale většinou nepřenosná a každý chronomagor si na to musí přijít sám.

-------------------------------------------------------------------------

Tělocvikový outfit a Seiko

Vit_Seiko_BELL_Matic_220512_01____.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Radek124 napsal:

@xcmaniax Obávám se že i tohle už je dneska tak generický a dávno vyvařený design, že jestli si u něj se svým logem někdo ještě pořád na něco hraje, tak je to akorát Rolex. Steinhart umí i vlastní hodinky, fejky z cizím logem a napodobeným pajšlem nedělá - a že si ausgerechnet zdejší kunčafti z jeho široké nabídky vyzobávají zrovna to co jim připomíná (průmyslovým vzorem zjevně nechráněné) cizí modely by měl být důvod k zamyšlení spíš pro Rolex. A když ten to při svém produkčním objemu a vývaru nemá potřebu řešit, není proč kazit radost někomu kdo si nedůstojné čekání na originál ukracuje aspoň něčím podobným…

No placaty jednoduchý hodinky s ocelovou lunetou a bez data beru, to dela kde kdo a nic na tom neni. Ale cpat tam Mercedes rucky, uplne stejny cislice  a trojuhelnik na cifru - je to proste 100% kopirka a me by to sralo. Kazdej to vidi, jen ma ocividne kazdej jinou miru pochopeni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...