Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

@xcmaniax @Radek124 @Vit

Vdaka chlapi za vsetky reakcie aj kritiku, rozumiem ako to bolo myslene. Odkedy sa uz vyse 10 rokov zaujimam o hodinky, vzdy mi nakoniec vyslo ze tie expy su pre mna po vsetkych strankach top a ked vysli 124270 tak uz uplne...

ALE - viem ja co bude v case ked by som sa teoreticky mohol dostat na radu? Ci nahodou nebudem riesit (ak tu vobec este budem ci budeme) uplne ine veci ako vysnivane hodinky?

Co by som ja na ruke nezniesol je cinska kopirka typu san martin s nejakym smejdom vo vnutri... Od Steinov mam potapky na podobnom tahu a su vypracovane dost solidne vzhladom na danu cenu a viem kto za tym je a preco tie hodinky robi tak ako robi... je tam slusna Sellita ktora je aj v 2-3x drahsich hodinkach, celkovo mam aspon pocit dobreho pomeru price/value a pozeram sa na dizajn ktory sa mi paci najviac..  jasne najdem na nich kedykolvek milion rozdielov oproti originalu, 124270 mam nastudovane napozerane zvonka zvnutra ale proste sa k nim v normalnom case ked svet este ako tak funguje nedostanem hoci mozem jak zebrak behat k AD so sedmickou kes v srajtofli...  A vyvalit 11litrov sedivakovi tisicky km daleko, to fakt nie...

No nic, mam ich na ruke aj dnes ale fotku sem nedam, akosi ma presla chut... uzivajte hodinky a zivot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ToblinDamaska som mal presne taketo ale cierne s modrou sekundovkou. Stratil som vsak sympatie a doveru v tu firmu akosi...

Rolex su odhliadnuc od ikonickeho dizajnu technicky najvymakanejsie a najlepsie servisovatelne hodinky (zakladne 3rucky urcite), to hovoria hodinari co ich denne servisuju a nie ja... vsetko udajne pasuje dokonale k sebe... ja som technik a zaujimaju ma veci komplexne... len ten retail je sialeny a cena taka ze patri nie tak uplne k mojmu zivotnemu standardu...

@Akamdakujem, mam rad hodinky na ruke a rad fotografujem... kedze je toto vlakno co mate prave na ruke, rozhodol som sa ze sem fotky hodiniek na ruke davat nakoniec skusim, ale sposobom ktory nebude zvyraznovat podobnost ale naopak odlisi a nespoji s originalom... a budu mozno trochu ine...

 

DSC07590.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Ivanhoe34 napsal:

@ToblinDamaska som mal presne taketo ale cierne s modrou sekundovkou. Stratil som vsak sympatie a doveru v tu firmu akosi...

Rolex su odhliadnuc od ikonickeho dizajnu technicky najvymakanejsie a najlepsie servisovatelne hodinky (zakladne 3rucky urcite), to hovoria hodinari co ich denne servisuju a nie ja... vsetko udajne pasuje dokonale k sebe... ja som technik a zaujimaju ma veci komplexne... len ten retail je sialeny a cena taka ze patri nie tak uplne k mojmu zivotnemu standardu...

@Akamdakujem, mam rad hodinky na ruke a rad fotografujem... kedze je toto vlakno co mate prave na ruke, rozhodol som sa ze sem fotky hodiniek na ruke davat nakoniec skusim, ale sposobom ktory nebude zvyraznovat podobnost ale naopak odlisi a nespoji s originalom... a budu mozno trochu ine...

 

DSC07590.jpg

Palec hore... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...