Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Akam napsal:

Pecka! 

Vdaka moc, cenim si to od teba velmi, sledujem tvoje foto a vidim co vidim :)

Mne sa paci ten cifernik ako je precizne vypracovany, bezchybne aj pod lupou, ja neviem kto im to robi ale fakt ma ta kvalita prekvapuje... a neskutocne ma bavi zobrazit ich pri roznom svetle z roznych uhlov, akoby sa toho neviem nabazit...

A dakujem par laskavym clenom za povzbudenie, po tej zdrvujucej kritike vyberu (ktoru samozrejme plne chapem, ale na druhej strane sorry jako, ak mam byt so sedmickou v srajtofli u rolexu za zebraka ktory ma rok dva cakat, tak to ma fakt dorazilo ked som toto zistil... navyse je doba kedy za ten cas tu uz ani nemusim byt, alebo moze byt taky pruser ze ma bude zaujimat jak sa nazerem a ci prezijem nasledujuce dni...) by som bez vas sem uz nemal odvahu a chut nic dat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, junior300 napsal:

@milomac 👍🏻 tvoje cierne su najlepsia verzia, aspon pre mna. Datumove disky vo farbe cifru su velke plus. To ma na modrych prave odradza, na moj vkus biele datumovky prilis narusaju cisty dizajn. Skoda, ze nie je aj 41mm verzia s datumovkou na 6-tej hodine ako na 39mm.

Je super na našem počínání, jak to tady popisovalo už vícero kolegů, jak po něčem prahneme, koupíme to, líbí se se to, objeví se něco jiného, prahneme, prodáme a koupíme ..... a pak se někdy vrátíme znova na začátek :D. Já nějak pozapomněl, že jsem Carrery verzi 39 mm na kůži nějakou dobu nosil v r. 2017 ... :)

125991095_TAG18072020(16).jpg.b800b018bb6f330d9d624f79826a811c.jpg

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

Vdaka moc, cenim si to od teba velmi, sledujem tvoje foto a vidim co vidim :)

Mne sa paci ten cifernik ako je precizne vypracovany, bezchybne aj pod lupou, ja neviem kto im to robi ale fakt ma ta kvalita prekvapuje... a neskutocne ma bavi zobrazit ich pri roznom svetle z roznych uhlov, akoby sa toho neviem nabazit...

A dakujem par laskavym clenom za povzbudenie, po tej zdrvujucej kritike vyberu (ktoru samozrejme plne chapem, ale na druhej strane sorry jako, ak mam byt so sedmickou v srajtofli u rolexu za zebraka ktory ma rok dva cakat, tak to ma fakt dorazilo ked som toto zistil... navyse je doba kedy za ten cas tu uz ani nemusim byt, alebo moze byt taky pruser ze ma bude zaujimat jak sa nazerem a ci prezijem nasledujuce dni...) by som bez vas sem uz nemal odvahu a chut nic dat...

třeba bude líp :)

image.thumb.png.2afe7cfaae5f54d6e46080fb3aa19fa4.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, milomac napsal:

Je super na našem počínání, jak to tady popisovalo už vícero kolegů, jak po něčem prahneme, koupíme to, líbí se se to, objeví se něco jiného, prahneme, prodáme a koupíme ..... a pak se někdy vrátíme znova na začátek :D. Já nějak pozapomněl, že jsem Carrery verzi 39 mm na kůži nějakou dobu nosil v r. 2017 ... :)

125991095_TAG18072020(16).jpg.b800b018bb6f330d9d624f79826a811c.jpg

ty jsou užásné ..... víc fotek prosím :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, milomac napsal:

Je super na našem počínání, jak to tady popisovalo už vícero kolegů, jak po něčem prahneme, koupíme to, líbí se se to, objeví se něco jiného, prahneme, prodáme a koupíme ..... a pak se někdy vrátíme znova na začátek :D. Já nějak pozapomněl, že jsem Carrery verzi 39 mm na kůži nějakou dobu nosil v r. 2017 ... :)

125991095_TAG18072020(16).jpg.b800b018bb6f330d9d624f79826a811c.jpg

Tie su tiez skvele. Podla toho, co pises, uz su asi len zaznam v historii. Ale sedeli ti aj 39-ny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...