Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, warann napsal:

Pekna fotka. Btw, uz jsi to ucite nekde psal, ale jak jsou na tom velikostne ve srovnani s klasickejma hranatejma geckama? Dik 

Já se ptal, tady: https://forum.chronomag.cz/topic/62384-jaké-g-shocky-máte-dnes-na-ruce/?do=findComment&comment=2798124

 

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, siwi napsal:
před 1 hodinou, warann napsal:
Pekna fotka. Btw, uz jsi to ucite nekde psal, ale jak jsou na tom velikostne ve srovnani s klasickejma hranatejma geckama? Dik 

Jo, už se mě na to někdo tuším ptal. Velikostně jsou +-stejné, ale jsou krapet vyšší. Občas drhnou o těsnější rukáv.

To je mi jasny, dokonce jsem si nebyl jistej, jestli uz jsem se neptal sam 😁. Kazdopade jsou povedeny. Akorat ja mam na tech svejch kovovej tah s preklapeckou, kterej to aspon pro me posouva uzivatelsky o nekolik levelu vys. Tak nevim, jestli by sel i sem. Ale vlastne teoreticky proc ne? Asi by to jit melo. Aspon pokud je lug with dtto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, warann napsal:

To je mi jasny, dokonce jsem si nebyl jistej, jestli uz jsem se neptal sam 😁. Kazdopade jsou povedeny. Akorat ja mam na tech svejch kovovej tah s preklapeckou, kterej to aspon pro me posouva uzivatelsky o nekolik levelu vys. Tak nevim, jestli by sel i sem. Ale vlastne teoreticky proc ne? Asi by to jit melo. Aspon pokud je lug with dtto.

Teoreticky by to jít mohlo. Pokud by byl černý, asi by to i vypadalo zajímavě. Já jsem už uvažoval, že bych na ně zkusil dát ten plastový článková z mých 5600. Ale na druhou stranu, s tímhle originálem ty hodinyk tvoří takový jeden celek a na ruce se nosí opravdu dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...