Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Moje prve automaty z cias, ked som zacinal studium na vysokej skole. Viete si predstavit, student = ziadne peniaze vo vrecku a tak som ich po case predal @Elmelund a dohodol som sa s nim, ze ak ich bude v buducnosti predavat, tak nech mysli na mna. Slovo dodrzal a tak sa takmer po 10 rokoch dostali opat ku mne, sice to trvalo, kedze boli poslane k rodine na Slovensko a nasledne mne do Kanady, ale predsa. Kruh sa uzavrel a ostavaju doma navzdy ako spomienka na casy studentske a moje chronomagorske zaciatky. Dakujem!

PS: uzivame slnecne pocasie so syncekom pri pacifiku

 

 

1AD79340-09D3-49AA-8462-2E53D873E690.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ode dneska se uz taky musim ptat jestli mam chut na pivo a jestli dostanu nejake kapesne, treba na nakup Chronomagu default_smile.gif
7ebbd04ecdfcdf51414671171f79b53a.jpg

Nic si z toho nedělej,tuhle blbost udělá člověk jednou,dvakrát,třikrát -no prostě párkrát za život
Ale ne,gratuluji a hodně štěstí novomanželum


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, patprom napsal:
před 10 hodinami, rekib1 napsal:
Tak konečně definitivky, miluju je, jsou jednoduché a přesto úplně jiné než všechny ostatní…ta přesnost je zatím nejlepší a stabilní…emoji6.png

Sedí ti perfektně.

Ja jedu na vlně starých vlnek a dělají mi radost emoji106.png

916f33004dd1e1e3f3ba434e1b8d9039.jpg

….stará klasika nikdy neomrzí…👍…jinak díky!

před 7 hodinami, DarylVanHorne napsal:

@rekib1 V tom případě provoz zahájen 🤣👍

Yes….👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Tommy_PP napsal:

Moje prve automaty z cias, ked som zacinal studium na vysokej skole. Viete si predstavit, student = ziadne peniaze vo vrecku a tak som ich po case predal @Elmelund a dohodol som sa s nim, ze ak ich bude v buducnosti predavat, tak nech mysli na mna. Slovo dodrzal a tak sa takmer po 10 rokoch dostali opat ku mne, sice to trvalo, kedze boli poslane k rodine na Slovensko a nasledne mne do Kanady, ale predsa. Kruh sa uzavrel a ostavaju doma navzdy ako spomienka na casy studentske a moje chronomagorske zaciatky. Dakujem!

PS: uzivame slnecne pocasie so syncekom pri pacifiku

 

 

1AD79340-09D3-49AA-8462-2E53D873E690.jpeg

Jsem rád, že to dopadlo 🙂
Mimochodem to byly i moje první automaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, AndyAaron napsal:

Chlapi, dik. Je fakt, ze dnes nam to vyslo primo ukazkove, tak snad to tak bude pokracovat ;)

Velka gratulacia v prvom rade.
Hodinky "sedia" perfektne. Este tak kombo zapästia s hodinkami od pani AndyAaronove a mohlo by to ist do pamätihodnosti 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace členovi! 🍀 A zase mikrobrand 🙃

IMG_20220703_133003_compress59.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...