Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 43 minutami, Jarett napsal:

Sometimes, all you need is a Datejust :)

All I need is odobrat jeden dielik tahu pod 6kou 😐

Vcera mi kurier zo Sheronu doviezol moje dreamwatch, ku ktorym som sa dopracoval za moj skromny takmer 10 rocny pobyt tu. Tie hodinky maju vsetko co som vzdy chcel v idealnom pomere, asi tu s nimi budem otravovat dost casto, len nech sa uz dostanu pohodlne na ruku... Doteraz som si vedel s tahom poradit vzdy, teraz si neviem, jeden dielik musi von, potrebujem hodinara s prislusnym naradim a skusenostami, tie srobky su zjavne prilepene a proste nejdu povolit...
Zatial teda takto...

bb_bw.jpg.50838c3cd8a78b25009a916293c56744.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Ivanhoe34 napsal:

All I need is odobrat jeden dielik tahu pod 6kou 😐

Vcera mi kurier zo Sheronu doviezol moje dreamwatch, ku ktorym som sa dopracoval za moj skromny takmer 10 rocny pobyt tu. Tie hodinky maju vsetko co som vzdy chcel v idealnom pomere, asi tu s nimi budem otravovat dost casto, len nech sa uz dostanu pohodlne na ruku... Doteraz som si vedel s tahom poradit vzdy, teraz si neviem, jeden dielik musi von, potrebujem hodinara s prislusnym naradim a skusenostami, tie srobky su zjavne prilepene a proste nejdu povolit...
Zatial teda takto...

bb_bw.jpg.50838c3cd8a78b25009a916293c56744.jpg

Stačí nahřát tu stranu se závitem a šroubek hned povolí 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jarettprepac, myslel som to v zufalstve na tie svoje. Tvoje sedia uplne peckovo, mas to namakane

@Ohm-Aztecdik budem vediet, chvalabohu, cez obed si s tym poradil miestny hodinar, cim mi spravil neskutocnu radost. casom si mozno zadovazim spravne naradie aj sam... a ano, videl som tie tvoje, nedavno si bral, presne tieto iste 36ky

@janoj@junior300dik chlapi, za podporu. zatial len takto mobilovka cestou domov ale chystam sa dopriat im kvalitnejsie obrazky...

a takisto diky ze ste tu so mnou nejako vydrzali moje steinhart obdobie, musim povedat ze az teraz vidim ten rozdiel vo vsetkom, nevyberal som impulzivne ale zvazil vsetky moznosti svoje a aj poziadavky na hodinky... malo firiem robi to co mi vyhovuje velkostne a co patri k hodnotam ktore som sa snazim u seba naplnit a za ktore som ochotny zaplatit pre mna uz nie zrovna malu ciastku...

Specialna vdaka @exellza podporu v spravach, velmi si to vazim, zdielat radosti aj starosti so skvelymi podobne zmyslajucimi ludmi je jeden z najvacsich prinosov tohto fora pre mna...

@Bertprosim ak je este nejaka sanca, budem vskutku rad ked nas tu nechas existovat...

TDRBB.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...