Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Koukám, že jsou stále ještě od mořské soli. Nebyl čas řešit kraviny, jako jindy. Sůl k potápkám sedí a jaké jiné tooly brát na hledání? Koneckonců od návratu jsem krom hledání pudlice neřešil nic, natož takovou blbost jako hodinky 😭 No... Teď chvilku pauza a jedeme hledat, roznášet letáky a vylepovat je ☹️

IMG_20220710_181453.jpg

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, MíraMíra napsal:

Pěkný fotky dáváš a hodinky jsou to skvělý. Já trochu bojuju s velikostí,  kdy 36tky mi na ruce už subjektivně přijdou trošku menší a 41 zas velký, jinak bych je už měl taky. Po 36tkách, ale furt stejně trochu pokukuju 🤷😃

před 4 hodinami, junior300 napsal:

dobre si vybral, mam radost s tebou.. a fotka uz tradicne 👍🏻

před 8 hodinami, Ohm-Aztec napsal:

Parádní fotka! 

Dakujem vam vsetkym ze ste dali vediet, ak sa vam foto pacia. Tieto hodinky su po 10 rokoch vlastnictva niekolkych budgetovych hodiniek moje prve (a zjavne jedine) premiove (umyselne nepouzivam termin luxusne).
Hoci ma stali na moje pomery nemale prostriedky, planujem ich nosit ako OWG nonstop a z ruky len na situacie kedy by im evidentne hrozilo riziko poskodenia.
Az teraz, ked ich mam a nosim zacinam rozumiet rozdielom medzi budgetovymi a premiovymi hodinkami. To sa neda vysvetlit, to treba zazit. Budgetove hodinky sa vyrabaju z generickych dielov produkovanych na tisice ks aby sa dala drzat nizsia cena, dizajn sa pouzije vacsinou z modelov znamych znaciek tak aby sa pacili co najvacsej cielovke. Oni funguju, mozu sa aj pacit, clovek sa odvezie na Fabii rovnako ako na Wiesmanne...
Objavujem okrem dokonale tvarovaneho a na ruke sediaceho puzdra, stihlejsieho, no neskutocne kvalitne a robustne spracovaneho naramku aj drobne detaily napriklad v podobe lestenych hran na bokoch ktore je ozaj vyzva nejako zaujimavo nafotit... Vyberal som si tie hodinky odpovedajuc si na mnozstvo otazok, stotoznenim sa s dizajnom a vsetkym co ja osobne od hodiniek ocakavam... cena potom bola uz len barierou ktoru bud prekonam alebo neprekonam.
Viac napisem v chlubirne, ale az kusok neskor ked ziskam viac skusenosti a ak nas tu Bert dovtedy nevypne...


Rad by som nafotil co najviac zaberov este teraz kym napriek akejkolvek opatrnosti proste nejake tie skrabance a tukance obdrzia, tomu sa neda vyhnut...

 

PS: @MíraMírapozri najnovsi release Rangery - su 39mm, inhouse z BB58, cena ako BB36... len sa stotoznit s dizajnom...


DSC09038.jpg.33a046bed5c3506ca5241a3bc6e76cf2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Ivanhoe34 napsal:

PS: @MíraMírapozri najnovsi release Rangery - su 39mm, inhouse z BB58, cena ako BB36... len sa stotoznit s dizajnom...

Dík za info, vím o nich a nevypadaj špatně, ale za mě BB lepší. Jinak BB58 mám a nedám na ně dopustit. Za mě moc fajn hodinky. A ty to sem per, dívá se na to moc dobře.👍 A je vidět jakou z nich máš radost a o vo tom to je. 😉

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, DarylVanHorne napsal:

Koukám, že jsou stále ještě od mořské soli. Nebyl čas řešit kraviny, jako jindy. Sůl k potápkám sedí a jaké jiné tooly brát na hledání? Koneckonců od návratu jsem krom hledání pudlice neřešil nic, natož takovou blbost jako hodinky 😭 No... Teď chvilku pauza a jedeme hledat, roznášet letáky a vylepovat je ☹️

IMG_20220710_181453.jpg

Drzime cela rodina palce,nam se toto pred nekolika lety stalo to same.Pokud Ti mohu radit,nesetri na odmene.Ben (ten v nicku)se nasel az za tyden ve vedlejsi vesnici.Och ty feny.Jedni mladi ho nasli u kravina a fakt se o nej dobre starali.Kdyz jsem si jel pro nej,tak byl vykoupany,masli kolem krku ,bylo to super setkani a to nejenom s pejskem.S temi nalezci jsme v kontaktu dodnes🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Pivas napsal:

@jenik77 To je pecka. Musim zkusit dat AT taky na nějakou gumu. 

 

před 7 hodinami, honza71 napsal:

Dodnes lituju (nastesti jen obcas 😎), ze jsem ty svoje modry prodal. 

 

před 6 hodinami, janoj napsal:

@jenik77 paráda! 👍

diky, chlapi! 

uz jsem to sem nekam psal, nekolikrat jsem uvazoval, ze je poslu dal, protoze i kdyz se mi moc libi, tak mne moc nesedi ten tah. ale na tech barton gumach je to fakt radost a velke pohodli a jsem moc rad, ze je mam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jenik77 napsal:

 

 

diky, chlapi! 

uz jsem to sem nekam psal, nekolikrat jsem uvazoval, ze je poslu dal, protoze i kdyz se mi moc libi, tak mne moc nesedi ten tah. ale na tech barton gumach je to fakt radost a velke pohodli a jsem moc rad, ze je mam:)

A neuvažoval jsi o origo omega gumě? Jasně, bude stát nesmysl, ale vypadá fakt dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...