Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

NEVER GIVE UP!

A odteď ať mi nikdo neříká, že toy pudl není pes! Ellie utekla z hlídání za námi do Chorvatska 05.07. ve 12h, nalezena 0 7 dní později - dnes ve 21:15 už u nás v náručí. 

Prošla si svým vietnamským peklem, městskou džunglí, lesy, polem, bodláky, bahnem... Cestou zakousla minimálně 3 kuny, 2 lišky a jednoho medvěda. Elisák je živý, má čtyři nohy a vrtí ocasem a ani nekulhá. Prostě pudl 🐩 zabiják. A náruče při nalezení... Viz foto. A mám hodinky s příběhem a se šťastným koncem.... Teď na Veterině a všem přeji krásný a klidný večer. 

PS: Elisák bude zítra slavit své 1. narozeniny 🤣👍 No není to super?

 

IMG_20220712_221100.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, M3maniac napsal:

Gratulace, kdo ho našel? kolik bylo výpalné? chtěli švédské koruny?🤣

Víra v lidstvo obnovená není, to se neboj...

Takže: Končíme s vylepováním letáků ve vesnici, ke které ji (prý) viděli běžet. Mezi Kladnem a Přítočnem je to sotva 1km. Rušná silnice jeden z hlavních tahů na dálnici. No sedmém do auta a vyrážím domů a v tu chvíli telefonát a paní, že její přítel ji má, že ji našel a že je u Přítočna. Tak říkáme že my taky a kde je? Ona že u nějaké fabriky směr Kladno. Ptám se na název a ve chvíli kdy mi ho řekne, tak na plotě po levé straně velká cedule s tím názvem. Ptám se jak přítel vypadá. Ona že vysoký a s baseballovou čepicí. Skoro v tu chvíli ho vidím, ale nevypadá že by chytal psa, ani žádného nenese ☹️ Přemýšlím kde zastavit a hned přede mnou odbočka k místním dealerům vozidel. No tak tam pomalu zajíždím a jak tam přijíždím, vidím tam Octavii (myslím) a v ní dva lidi, a na klíně hafan. Naše Ellie. No hned jsem zastavil oni vylezli a že mají naději pejska. Samozřejmě že, co ta odměna, že by ji potřebovali. Já v kapse 2 tácy protože před tím jsem platil ještě letakyco jsme byli vylepovat tak dávám 2tis a žena že ať se nebojí, zbytek zaplatíme. 

Pointa: oni zastavili u toho vysokého v baseballové čepicí že nás znají (ano od vidění z práce znají mou ženu) a že nám psa dají. On šťastný, že pomohl chytit pudlici a spokojeně šel na svou noční směnu. Oni šťastní, že dostanou 20tis za práci kterou odvedl někdo jiný. Tak co borci? Jak by jste to řešili vy? Já mám chuť je kopnout do držky s tím, že dostali 2tis a těch 18t dát tomu, kdo jí opravdu našel a kdo jí doopravdy chytal (doslova, chuděra je plachá).

A totál gól na konec - ti co nám ji dávali řekli doslova: No víte, kdyby nebyla ta odměna tak my bychom ani nezastavili 🙄😡😯🤯🤢🤮

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, DarylVanHorne napsal:

Víra v lidstvo obnovená není, to se neboj...

Takže: Končíme s vylepováním letáků ve vesnici, ke které ji (prý) viděli běžet. Mezi Kladnem a Přítočnem je to sotva 1km. Rušná silnice jeden z hlavních tahů na dálnici. No sedmém do auta a vyrážím domů a v tu chvíli telefonát a paní, že její přítel ji má, že ji našel a že je u Přítočna. Tak říkáme že my taky a kde je? Ona že u nějaké fabriky směr Kladno. Ptám se na název a ve chvíli kdy mi ho řekne, tak na plotě po levé straně velká cedule s tím názvem. Ptám se jak přítel vypadá. Ona že vysoký a s baseballovou čepicí. Skoro v tu chvíli ho vidím, ale nevypadá že by chytal psa, ani žádného nenese ☹️ Přemýšlím kde zastavit a hned přede mnou odbočka k místním dealerům vozidel. No tak tam pomalu zajíždím a jak tam přijíždím, vidím tam Octavii (myslím) a v ní dva lidi, a na klíně hafan. Naše Ellie. No hned jsem zastavil oni vylezli a že mají naději pejska. Samozřejmě že, co ta odměna, že by ji potřebovali. Já v kapse 2 tácy protože před tím jsem platil ještě letakyco jsme byli vylepovat tak dávám 2tis a žena že ať se nebojí, zbytek zaplatíme. 

Pointa: oni zastavili u toho vysokého v baseballové čepicí že nás znají (ano od vidění z práce znají mou ženu) a že nám psa dají. On šťastný, že pomohl chytit pudlici a spokojeně šel na svou noční směnu. Oni šťastní, že dostanou 20tis za práci kterou odvedl někdo jiný. Tak co borci? Jak by jste to řešili vy? Já mám chuť je kopnout do držky s tím, že dostali 2tis a těch 18t dát tomu, kdo jí opravdu našel a kdo jí doopravdy chytal (doslova, chuděra je plachá).

A totál gól na konec - ti co nám ji dávali řekli doslova: No víte, kdyby nebyla ta odměna tak my bychom ani nezastavili 🙄😡😯🤯🤢🤮

Smutný příběh se šťastným koncem. Odměnu ( výpalné bych dal tomu kdo ti ji předal ) a dával bych si pozor, ať ti teď nezmizí častěji, dvacet je dvacet a lidi jsou k……

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DarylVanHorne jsem rád i za tebe, že se hafan našel a chápu, že nadšení z nalezení se teď změnilo v nasrání nad lidskou chamtivostí :thumbsdown_anim: našel jsem za svůj život dvě peněženky, prachy mě nezajímaly, obě byly s občankou, obě jsem hned vrátil, protože to bylo vždy (podle adres na občankách) jen kousek... poprvé velké děkování a čokoláda - malá obec na Vysočině před lety, podruhé takové chladné poděkování a sbohem - Praha... osobně bych si nikdy nenárokoval nějakou odměnu za nalezení čehokoli, ale ta blbá čokoláda prostě potěší ;) holt lidi jsou různí a očividně jsi narazil na dva naprosto odlišné typy... týpek s čepicí rád pomohl a odměnu neřeší a supi se na tom chtěj bezpracně a okamžitě přiživit :sick01:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...