Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

@Lookyn @sodekcz @M3maniac

Já na služebce, tak to vyřídila žena... Půl na půl každý deset a je to. Mně upřímně je to už úplně fuk, jedu domů a vím, že tam jsou všichni pejsci a to mi stačí ke štěstí. 👍

 

IMG_20220713_152008.jpg

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

Premiove hodinky. Prve a jedine. Dnes len doma, no cely den na ruke. A skvely pocit. Tieto svoju hodnotu nekricia do sveta no vsetku ju davaju vnimavemu majitelovi. A tak to mam najradsej...
Dnes uz viem kde je ten rozdiel. Zijem si svoj hodinkovy splneny sen ..

Gratulace k novému přírůstku, tak ať Ti dělají dlouho radost. A jako vždy super fotka.

Já dnes WC LT, je to kus železa, ale pořád, jak nové. A ta modrá je super. Ruční nátah jde kolem nuly, nechápu, ale jsou fakt super.

 

DSCN7969.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sphinxx napsal:

Gratulace k novému přírůstku, tak ať Ti dělají dlouho radost. A jako vždy super fotka.

Já dnes WC LT, je to kus železa, ale pořád, jak nové. A ta modrá je super. Ruční nátah jde kolem nuly, nechápu, ale jsou fakt super.

Dakujem, je to pre mna ozaj velka vec a nadherne hodinkove obdobie... ale pozeram ze na tvojej ruke vyzeraju tie velke unitasky podobne ako tie moje BB36 na mojej :) foto standardne velmi zaujimava a necha im krasne vyniknut. aj ten AR spravi svoje... tie moje vyzeraju tak obycajne az nudne ze je celkom vyzva ich atraktivnejsie zobrazit, ale to je vlastne jedna z veci ktore na nich mam tak rad 

DSC09220.thumb.jpg.d477ccf462a63fda5deb2e6c399e5587.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Ivanhoe34 napsal:

Dakujem, je to pre mna ozaj velka vec a nadherne hodinkove obdobie... ale pozeram ze na tvojej ruke vyzeraju tie velke unitasky podobne ako tie moje BB36 na mojej :) foto standardne velmi zaujimava a necha im krasne vyniknut. aj ten AR spravi svoje... tie moje vyzeraju tak obycajne az nudne ze je celkom vyzva ich atraktivnejsie zobrazit, ale to je vlastne jedna z veci ktore na nich mam tak rad 

Ivan, super fotka, obecne lumi fotky mám rád, tady ještě navíc tmavá = paráda. Každopádně ať slouží ke spokojenosti co nejdéle, určitě je to dobrá volba. A děkuji za pochvalu, byl to rychlocvak na foťák, ale je to pořádný kus kladiva ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Sphinxx napsal:

Gratulace k novému přírůstku, tak ať Ti dělají dlouho radost. A jako vždy super fotka.

Já dnes WC LT, je to kus železa, ale pořád, jak nové. A ta modrá je super. Ruční nátah jde kolem nuly, nechápu, ale jsou fakt super.

 

DSCN7969.JPG

Bombastická fotka😉👍 miluji modrou a toto je moc pěkná modrá😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, DarylVanHorne napsal:

NEVER GIVE UP!

A odteď ať mi nikdo neříká, že toy pudl není pes! Ellie utekla z hlídání za námi do Chorvatska 05.07. ve 12h, nalezena 0 7 dní později - dnes ve 21:15 už u nás v náručí. 

Prošla si svým vietnamským peklem, městskou džunglí, lesy, polem, bodláky, bahnem... Cestou zakousla minimálně 3 kuny, 2 lišky a jednoho medvěda. Elisák je živý, má čtyři nohy a vrtí ocasem a ani nekulhá. Prostě pudl 🐩 zabiják. A náruče při nalezení... Viz foto. A mám hodinky s příběhem a se šťastným koncem.... Teď na Veterině a všem přeji krásný a klidný večer. 

PS: Elisák bude zítra slavit své 1. narozeniny 🤣👍 No není to super?

Hlavně, že to dobře dopadlo.

před 6 hodinami, Sphinxx napsal:

Gratulace k novému přírůstku, tak ať Ti dělají dlouho radost. A jako vždy super fotka.

Já dnes WC LT, je to kus železa, ale pořád, jak nové. A ta modrá je super. Ruční nátah jde kolem nuly, nechápu, ale jsou fakt super.

Moc pěkné davide, hodinky i fotka.

před 5 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

Dakujem, je to pre mna ozaj velka vec a nadherne hodinkove obdobie... ale pozeram ze na tvojej ruke vyzeraju tie velke unitasky podobne ako tie moje BB36 na mojej :) foto standardne velmi zaujimava a necha im krasne vyniknut. aj ten AR spravi svoje... tie moje vyzeraju tak obycajne az nudne ze je celkom vyzva ich atraktivnejsie zobrazit, ale to je vlastne jedna z veci ktore na nich mam tak rad 

Krásná fotka (i hodinky).

----------------------------------------

Já furt Tuňáky.
Až se zima a báťuška car zeptá, co jem dělal  létě, budu mít klidné svědomí ...

Vit_S_TUNA_220713_01______.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...