Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, CEGY napsal:

To jsou ty z J z inzerce? Cena lákavá a chvili jsem si přemýšlel, ale Radiomirum jsem nejak neprisel na chuť. Myslim, že ještě jedny keramické za dobrý love se už delší dobu taky prodavaj.

Jo, jsou to ony. Ja chtel ocel, sendvic a manualni natah, to byly podminky, pres ktery nejel vlak. A taky se mi Radia obecne libej kapku vic, nicmene ja to mam takhle s vetsinou znacek, ze se mi libi jen par modelu. At je to Omega, Rolex, Panerai, nebo ja nevim co. Konkretne prave u Panerai se mi fakt libi tak 4-5 kusu, zbytek jde uplne mimo me. Ja na ty ruzny rezervy natahu a jiny ficury na cifru u tyhle znacky nejak nejsem, no... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, enrico156 napsal:

Tak jsem si dneska převzal něco o čem jsem si myslel, že mít nikdy nebudu a je to tady, fakt se to děje emoji1374.png
a28b2c1a7cdf879232d5797dec590a04.jpg

Velmi pěkně pane👍, užívej a někdy zas přijeď do našich končin, třeba na Žákavu, ať si je můžu v klidu prohlédnout :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, enrico156 napsal:

Tak jsem si dneska převzal něco o čem jsem si myslel, že mít nikdy nebudu a je to tady, fakt se to děje emoji1374.png

Velká gratulace a děje se to v ČR, nebo jsi pro ně byl někde, kde je doopravdy mají? Pověz víc 😉 

Gratulace a ať ti dlouho dělají radost. Nesmrtelné klasiky 👍

 

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, enrico156 napsal:

Tak jsem si dneska převzal něco o čem jsem si myslel, že mít nikdy nebudu a je to tady, fakt se to děje emoji1374.png
 

to napravo v pozadi su nove air kingy s ochranou korunky uz ze?

to tam ten kontraband maju len na skusanie asi ze? a ty si kolko cakal na vysnivane suby? kazdopadne gratulacia velika, to musi byt radost...

ja takto stale... asi sa uvarim, aj naramok co mi v chlade lieta je mi teraz normalne tesny az neprijemne...

IMG_3556.jpg.057b8b7a46c534276ad341c1744a6c57.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...