Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, villain83 napsal:

Jo, jsou to ony. Ja chtel ocel, sendvic a manualni natah, to byly podminky, pres ktery nejel vlak. A taky se mi Radia obecne libej kapku vic, nicmene ja to mam takhle s vetsinou znacek, ze se mi libi jen par modelu. At je to Omega, Rolex, Panerai, nebo ja nevim co. Konkretne prave u Panerai se mi fakt libi tak 4-5 kusu, zbytek jde uplne mimo me. Ja na ty ruzny rezervy natahu a jiny ficury na cifru u tyhle znacky nejak nejsem, no... 

No tak hlavně spokojenost, no..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156
Velmi pěkně pane, užívej a někdy zas přijeď do našich končin, třeba na Žákavu, ať si je můžu v klidu prohlédnout .

Tam bylo fajn, tak když pojedu, budeš to vědět
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156
to napravo v pozadi su nove air kingy s ochranou korunky uz ze?
to tam ten kontraband maju len na skusanie asi ze? a ty si kolko cakal na vysnivane suby? kazdopadne gratulacia velika, to musi byt radost...
ja takto stale... asi sa uvarim, aj naramok co mi v chlade lieta je mi teraz normalne tesny az neprijemne...
IMG_3556.jpg.057b8b7a46c534276ad341c1744a6c57.jpg

Ano, jsou to nové Air Kingy a je to hrozně hezká hodinka. Byla možnost si je vyzkoušet, tak jsem neodolal
Za mě pořád asi vedou modrý Datejusty s vroubkovanou lunetou, to bych si jako hezký kombo se Subama uměl představit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna před-premiérová 

IMG_20220720_222658.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jim nakonec začínám přicházet na chuť. A velkej koník na dýnku místo průhledu, to už se u současnejch modelů bohužel nevidí.


Plus za mě asi nejpovedenější verze buzna tahu, krásný plastický logo, čistej ciferník, ideální velikost i výška a jednoduchej spolehlivej strojek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...