Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Sphinxx napsal:

@Vit: Já jsem ten model, který máš Ty neměl na ruce, takže nedokážu posoudit, ale obecně vztaho klasické Tuny 47,7 tím, jak mají atypické pouzdro působí na ruce výrazně menší než třeba jiné hodinky s 47mm velikostí, ale i tak se nosí relativně pohodlně. Vedle nich třeba "Pily" Sawtooth" působí výrazně větší i na ruce. Klasické ocelové pouzdro pak vynikne nápaditěji. Nejlepší ovšem byly "puky" limitky  z Asie. Poslední na fotce. Luxusní modrá, na ruce fakt pecka.

 

 

IMG_7609.JPG

IMGP4219.JPG

IMGP4123.JPG

DSCN3910.JPG

DSCN3593.JPG

DSCN3920.JPG

Nádherné Tuňáky, překrásné fotky! Díky

Já taky potápky, i když Seika jsou doma..👌

 

 

20220723_173003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Sphinxx napsal:

@Vit: Já jsem ten model, který máš Ty neměl na ruce, takže nedokážu posoudit, ale obecně vztaho klasické Tuny 47,7 tím, jak mají atypické pouzdro působí na ruce výrazně menší než třeba jiné hodinky s 47mm velikostí, ale i tak se nosí relativně pohodlně. Vedle nich třeba "Pily" Sawtooth" působí výrazně větší i na ruce. Klasické ocelové pouzdro pak vynikne nápaditěji. Nejlepší ovšem byly "puky" limitky  z Asie. Poslední na fotce. Luxusní modrá, na ruce fakt pecka.

Krásné srovnání a nádherné fotky (jako vždy).
Vím, pouzdro klame tělem, ale myslím, že těch 4,5mm na stejném tvaru pouzdra nbude hodně znát.

před 7 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Kebyze @Sphinxx-ove fotky utekali tym mojim oproti, aj tak by som ich kvalitou nikdy nedobehol...holt majster sa pozna.
No ale, na ruke su tiez tuna a este vo svojom prostredi....

 

Zdravím dalšího většího kolegu.

--------------------------------------

Momentáln si je užívám na meshi.

 

Vit_S_TUNA_220723_01_____.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, junior300 napsal:

@Vit uz som ti to chcel minule napisat. Nenapadla by ma tato kombinacia, ale vyzeraju super na tom meshi. 👍🏻

 

před 9 minutami, špelda66 napsal:

@VitVit

vypadá to super na tom sharku, kdes ho bral Víte ?

Sem na ty tuna dostal chuť 

 

Děkuju oběma, jeden aktuální TUŇÁčí článeček ZDE.

Pokud se nepletu, tak je shark mesh ODSUD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Postal80 napsal:

Nádherné Tuňáky, překrásné fotky! Díky

Děkuji, jsem rád, že se líbí.

před 3 hodinami, Vit napsal:

Krásné srovnání a nádherné fotky (jako vždy).
Vím, pouzdro klame tělem, ale myslím, že těch 4,5mm na stejném tvaru pouzdra nbude hodně znát.

Děkuji za pochvalu, pokud jde o to srovnání, až půjdu kolem prodejny se Seiky, hodím je ze srandy na ruku. Líbí se mi ten modrý číselník, ten je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2022 v 21:56, Sphinxx napsal:

Dvojnásob to platí u téhle "trojky". Pecka!

Ano, máš pravdu i když ani ty nejsou nijak velké, ale přesto větší než ty Tvoje, ovšem ta modrá se povedla.

Poznámka pod čarou - fotil jsem ML do prodeje, tak přidávám fotku nevalné kvality i sem. Stále brousím po Masterpiece.

 

DSCN7993.JPG

Super foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...