Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

V 15. 7. 2022 v 22:33, M3maniac napsal:

Modrá je prostě modrá 🤣

Dvojnásob to platí u téhle "trojky". Pecka!

V 17. 7. 2022 v 14:13, Vit napsal:

Díky Davide, tobě by byly malé, klasické TUNA jsou pro tebe to pravé.

 

Ano, máš pravdu i když ani ty nejsou nijak velké, ale přesto větší než ty Tvoje, ovšem ta modrá se povedla.

Poznámka pod čarou - fotil jsem ML do prodeje, tak přidávám fotku nevalné kvality i sem. Stále brousím po Masterpiece.

 

DSCN7993.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Sphinxx napsal:

Dvojnásob to platí u téhle "trojky". Pecka!

Ano, máš pravdu i když ani ty nejsou nijak velké, ale přesto větší než ty Tvoje, ovšem ta modrá se povedla.

Pokud se nepletu, tak klasické TUNA mají 47,7 mm. Ty to baby TUNA mají 43,2 mm. Rozdíl 4,5mm by měl být znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vit: Já jsem ten model, který máš Ty neměl na ruce, takže nedokážu posoudit, ale obecně vztaho klasické Tuny 47,7 tím, jak mají atypické pouzdro působí na ruce výrazně menší než třeba jiné hodinky s 47mm velikostí, ale i tak se nosí relativně pohodlně. Vedle nich třeba "Pily" Sawtooth" působí výrazně větší i na ruce. Klasické ocelové pouzdro pak vynikne nápaditěji. Nejlepší ovšem byly "puky" limitky  z Asie. Poslední na fotce. Luxusní modrá, na ruce fakt pecka.

 

 

IMG_7609.JPG

IMGP4219.JPG

IMGP4123.JPG

DSCN3910.JPG

DSCN3593.JPG

DSCN3920.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@EpsteinBarr: děkuji, rozsypal mi to editor, hodně jsem je zmenšil, aby se to sem vešlo, Ty ji máš aspoň ostrou :D ... Tohle byly super Tuňáky, na tahu je mám taky rád. Ale pokud jde o univerzálnost, tak tohle jsou jedny z mála hodinek (ne-li jen jedny), které se dají nosit na všem ... NATO, kůže, náramek ... fakt univerzál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...