Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, financ napsal:

miluju rozbalovačky. Rozpárat balík, něžně vytáhnout hodinky z krabice, seřídit čas, datum není zatím potřeba řešit a šup na ruku

image.jpeg

Pěkné sou, taky jsem pokukoval, ale mám ty Dan Henry a je to podobný, tak jsem to odložil :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Akam napsal:

Pěkné sou, taky jsem pokukoval, ale mám ty Dan Henry a je to podobný, tak jsem to odložil :)

 

Nemáš na mysli kvartzky? Ty jsou podobný. Tohle je mechanika, vyprodaná limitka a docela blbě se to shání

 

https://www.fratellowatches.com/the-fast-and-the-fratelli-yema-rallye-andretti-limited-vs-the-yema-speedgraf/#gref

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, financ napsal:

Nemáš na mysli kvartzky? Ty jsou podobný. Tohle je mechanika, vyprodaná limitka a docela blbě se to shání

 

https://www.fratellowatches.com/the-fast-and-the-fratelli-yema-rallye-andretti-limited-vs-the-yema-speedgraf/#gref

jedině kvartz :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Akam napsal:

ten pocit, kdy dám další kousek na ruku, po týdnu si říkám, do prdele, tydle by mně stačily na furt, proč mám toho plnou kabelku? Někdy si prostě nerozumím :)

007 jsou supr 

 

20220802_075505-01.jpeg

přesně, mám to taky tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zivote bych to nerekl, z fotek zvlast ne, ale jsou to kazde jine hodinky. Nazivo je ten rozdil velikosti je strasne velkej.

39 jsou super pohodlne a kompaktni. Pusobi vic vintazne, i kdyz cisla na cifru maji bila.
42 mi prijdou kapku vic moderni a vyvazenejsi v pomeru prumer pouzdra vs vyska, cisla na cifru jsou ale lehce zazloutla. Jsou ale tezsi a zvlast ted v lete mene pohodlne.

Oboje jsou kazdopadne super volba.

Edit: foto
67089fbd63e3a198951fb76507c84d1c.jpg

8b4e52b73f7e66c9aa6540bc4997f1bb.jpg

51f5af62dc49d6bdd293c068cb2fd9dd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...