Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

V 2. 8. 2022 v 15:24, financ napsal:

miluju rozbalovačky. Rozpárat balík, něžně vytáhnout hodinky z krabice, seřídit čas, datum není zatím potřeba řešit a šup na ruku

image.jpeg

Ta tachymetrická luneta je otočná...? Nebo blbě nasazená...? :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, F.B. napsal:

Uff, to asi skor zacnem pit to proseko 🤣

F.

Ale no, na proseko mi nesiahaj. Tu, u nas, na vychode sa to berie ako dobre zapijatko 🍾🍻🥂
No ten vztah k Breitlingom som aj tak nepochopil. Kedze tie tvoje boli/su "normalne". Ci?

Ja som uz prehodil moony za riadne zeleza.

 

IMG_1085_Fotor.jpg

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta k hodináři a balení na cesty👌

IMG_20220805_163101.jpg

IMG_20220805_151829_1_compress50.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, EpsteinBarr napsal:

Ale no, na proseko mi nesiahaj. Tu, u nas, na vychode sa to berie ako dobre zapijatko 🍾🍻🥂
No ten vztah k tym Breitlingom som aj tak nepochopil. Kedze tie tvoje boli/su "normalne". Ci?

Ja som uz prehodil moony za riadne zeleza.

 

 

Blackbirdy boli normalne...ale proste, nebolo to ono. Neviem, co ma vylieci. Dnes som videl MoonSwatche na jednej dame na ulici, a fakt sa mi pacia. MM300 zatial super.

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@F.B. MM300 su fantasticke hodinky. Ja mam svoje 10 rokov (sbdx001), minuly rok po servise v Onyxe a neviem si predstavit pobyt pri mori bez nich. 
Videl som, ze nahanas nejake strapy. Ja som k tymto hodinkam handry nikdy nenosil. Proste mi to nesedi. Ale kupil som si crafter blue a odvtedy su vkuse na nom. Velmi odporucam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, EpsteinBarr napsal:

@F.B. MM300 su fantasticke hodinky. Ja mam svoje 10 rokov (sbdx001), minuly rok po servise v Onyxe a neviem si predstavit pobyt pri mori bez nich. 
Videl som, ze nahanas nejake strapy. Ja som k tymto hodinkam handry nikdy nenosil. Proste mi to nesedi. Ale kupil som si crafter blue a odvtedy su vkuse na nom. Velmi odporucam. 

Craftery mam prave 2, po byvalom majitelovi. Prave su na orandzovom, a mam este cierny. Nehovorim, ze to je zle, specialne teraz na leto, ale i tak...Emperory som mal na NATO, a bolo to zaujimave. MM600 iba na tahu, k NATU co mi urobil Janko som sa nakoniec nikdy nedostal, ze by som ho nasadil. Tak spekulujem, ze co...mozno kupim tah.

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, financ napsal:

Otočná

No co no, tak ze sebe při pátku udělám možná blbce, nic horšího se stát nemůže :D

K čemu je otočná tachymetrická luneta? Funkce pevné tachy lunety je mi jasná, ale není mi jasné, proč by ji někdo dělal otočnou? Tím ti určitě nechci rýpat do krásných hodinek, jen jsem tohle řešení nikdy neviděl a není mi jasné využití ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lookyn napsal:

No co no, tak ze sebe při pátku udělám možná blbce, nic horšího se stát nemůže :D

K čemu je otočná tachymetrická luneta? Funkce pevné tachy lunety je mi jasná, ale není mi jasné, proč by ji někdo dělal otočnou? Tím ti určitě nechci rýpat do krásných hodinek, jen jsem tohle řešení nikdy neviděl a není mi jasné využití ;)

já to k ničemu nepoužívám, ani pevnou, ani otočnou tachy lunetu. Mně se líbí hodinky. A otočnou tachy lunetu maj i třeba autávky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...