Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

V 9. 8. 2022 v 19:45, M3maniac napsal:

No manželství není prdel, to kolikrát i Pateky jsou levnější🤣

No já doma nadhodil že na cesty do práce (cca 7km) by mi stačil skútr. No nejsem já skromný? Jsem si říkal, že by mě za to mohli doma pochválit. No... Žena řekla, že skútr je úplně na hovno a že si mám koupit nový auto a pokud jako mermomocí chci vyhazovat prachy, ať si radši místo skútru koupím třeba dvoje hodiny 😲 Ví jak na mě potvora 🤣 Má pravdu, skútr je na hovno, místo skútru hledám nový hodinky 😂🤣 A abych to neplevelil... Dnes X-Windy a včera jsem z Vyššího Brodu vyrážel se Suunto.

IMG_20220815_172057.jpg

IMG_20220814_103441.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DarylVanHorne napsal:

No já doma nadhodil že na cesty do práce (cca 7km) by mi stačil skútr. No nejsem já skromný? Jsem si říkal, že by mě za to mohli doma pochválit. No... Žena řekla, že skútr je úplně na hovno a že si mám koupit nový auto a pokud jako mermomocí chci vyhazovat prachy, ať si radši místo skútru koupím třeba dvoje hodiny 😲 Ví jak na mě potvora 🤣 Má pravdu, skútr je na hovno, místo skútru hledám nový hodinky 😂🤣 A abych to neplevelil... Dnes X-Windy a včera jsem z Vyššího Brodu vyrážel se Suunto.

IMG_20220815_172057.jpg

IMG_20220814_103441.jpg

Tak pokud řekla, skůtra nekupuj, kup si M5 tak je to super baba🤣 pokud tedy nebude za chvíli chtít půlku z M5🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...