Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Radik napsal:

Tyjo, hezkýý! Jaký jsou celkový dojmy?

Možná nejhezčí modrá kterou jsem na hodinkách viděl. Indexy na můj vkus trochu plytké, ale číselník hodnotím celkově na výbornou. Hodinky působí velkým dojmem, pocitově o dost větší než SO 42mm. Bál jsem se, že ochrana korunky bude tlačit, ale neděje se tak. Jsou to první hodinky které se mi nepodařilo sladit na náramku s mým zápěstím. Musím koupit půl dílek. Náramek je podprůměr, ale stejně mu chci dát šanci. Spona je velký špatný.  To jsou první dojmy. Mám je chvilku, tak je brzo na nějaké soudy. Za ty peníze jsou to super hodinky zvučné značky s dostatečnou rezervou nátahu. Co chtít víc? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, shewcza napsal:

Možná nejhezčí modrá kterou jsem na hodinkách viděl. Indexy na můj vkus trochu plytké, ale číselník hodnotím celkově na výbornou. Hodinky působí velkým dojmem, pocitově o dost větší než SO 42mm. Bál jsem se, že ochrana korunky bude tlačit, ale neděje se tak. Jsou to první hodinky které se mi nepodařilo sladit na náramku s mým zápěstím. Musím koupit půl dílek. Náramek je podprůměr, ale stejně mu chci dát šanci. Spona je velký špatný.  To jsou první dojmy. Mám je chvilku, tak je brzo na nějaké soudy. Za ty peníze jsou to super hodinky zvučné značky s dostatečnou rezervou nátahu. Co chtít víc? 🙂

Díky :) Sponu si pamatuju z LHC, tu otevřít byl boj, tak koukám, že se to nezmenilo. Ale stejně mi chybí. Kdybys je pouštěl, zkus se mě prosím zeptat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z práce dom, tudíž hezkou neděli všem !

IMG_20220918_081327.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...