Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

1 hour ago, M3maniac said:

A byl jsi v obou? pěkné carrery👍

Dik. Len v tomto jednom sme sa zastavili. Povodne to v plane ani nebolo, az ked som pozeral cestu z Triestu na zapadne pobrezie, a rozmyslal kde dat niekde na polceste zastavku na obed, v nejakom turistickom sprievodcovi na mna vyskocilo Motor Valley, az vtedy mi to docvaklo, ja blbec, vsak Modena, Ferrari 🤦‍♂️ . Z obeda nebolo nic, ledva sme muzeum stihli, dorazili sme tam o 17h 😂. Skoda, ze nebolo viac casu, dal by som snad aj par kol na okruhu 

20221016_173947.thumb.jpg.8c98843965f680ebb2ed187cd3498ac9.jpg

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bluman napsal:

Dik. Len v tomto jednom sme sa zastavili. Povodne to v plane ani nebolo, az ked som pozeral cestu z Triestu na zapadne pobrezie, a rozmyslal kde dat niekde na polceste zastavku na obed, v nejakom turistickom sprievodcovi na mna vyskocilo Motor Valley, az vtedy mi to docvaklo, ja blbec, vsak Modena, Ferrari 🤦‍♂️ . Z obeda nebolo nic, ledva sme muzeum stihli, dorazili sme tam o 17h 😂. Skoda, ze nebolo viac casu, dal by som snad aj par kol na okruhu 

20221016_173947.thumb.jpg.8c98843965f680ebb2ed187cd3498ac9.jpg

Škoda, to druhé je taky super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Snekofon napsal:

Dnes už jsem je cpal do vlákna bronzovek, ale přistihl jsem se, že na ně zase hledím, aniž by mě zajímal čas...to mě většinou přestalo bavit u jiných hodinek po týdnu. Když ony se tak pěkně rozzáří na slunci 😬

Mám je v modré a musím uznat, že i ta červená má něco do sebe.

Jinak teď večer pilotky v téhle hodně omezené limitce, jsem rád, že se mi vrátily.

 

DSCN8055.JPG

4.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...