Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Micey napsal:

@Gustaf Sou zabavny, aspon na fotce:) Ta korunka na posouvani vnitrni lunety je sroubovaci predpokladam? A takhle k ranu, kdyz na to slepenejma ocima ve tme mrknes, vidis to vsechno podobne jasne..?

Jj jsou veselý... korunka na lunetu se musí zatlačit a pak točit. Mám je na ruce i přes noc a jsou perfektně čitelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Micey napsal:

Vsichni to mate supr, ale @Gustaf teda pecka. A @Chorche paradni brajtle, 42 by sedly lip, ale co uz, sou skvely.

 Ja uz to mam asi na dozivoti, nic lepciho za ty prachy neni. A bohuzel nebude:)

 

 

FA28638E-BD0B-4AE1-B71E-A384A9E207A9.jpeg

@MiceyHe, díky moc… jsou to 42 😂🤣

Jen moje ruka je pořád stejně úzká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, RadekB napsal:

Ty U50 jsou perfektní. A to všechny verze. Sám bych nevěděl, jestli SDR nebo klasiky. Teď ještě ta varianta jestli Tegi nebo bez. Ještě že zatím šetřím na něco jiného a k U50 se vrátím později 🙃

Diky, ja jsem to mel vyresene rychle, bral jsem co bylo. Je to dlouhodobe nedostatkovy model, takze kdyz do chronoshopu dorazily tyhle SDR na gume nevahal jsem. Nastesti je Sinn normalni a dokoupeni tahu vychazi na uplnenormalni penize. Ale subjektivne musim rict ze se mi ta cerna luneta libi moc :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...