Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, Jeronimo napsal:

Po roce na ruce. 

IMG_1964.JPG

Když to vidím, tak jsem musel taky udělat fotku, sice bordel na skle a jen rychlocvak, ale včera jsem je vytáhnul taky po cca roce. Malé, ale dobré. Mimochodem moc pěkná fotka (ta Tvoje).

 

DSCN8191.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Sphinxx napsal:

Když to vidím, tak jsem musel taky udělat fotku, sice bordel na skle a jen rychlocvak, ale včera jsem je vytáhnul taky po cca roce. Malé, ale dobré. Mimochodem moc pěkná fotka (ta Tvoje)

Díky. Je to vděčný otloukánek na vytahaném Jubilee. Jedny z prvních hodinek co jsem tady koupil. Rodil jsem s nimi před devíti lety dceru. Prostě jediné hodinky se kterými třísknu o futra a ani se nepodívám, jestli tam něco přibylo nebo ne. :)

------------

Ten Super Engineer na tvých vypadá moc dobře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Jeronimo napsal:

Po třech letech první prášek. Rýmečka mě spolehlivě sejme, kam se hrabe Covid. 

Nech si udělat krevní testy. V druhé půlce zimy má drtivá většina lidí málo vitamínu D, imunita je pak slabá. Pro obnovení stačí 1x týdně třeba 20 kapek Vigantolu a jsi jak rybička :)

Já dnes zkouším odolnost proti ozáření !

IMG_7494.thumb.jpg.c1755d9799ca5260cc8f3e5c69a0c950.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Jarett napsal:

Nech si udělat krevní testy. V druhé půlce zimy má drtivá většina lidí málo vitamínu D, imunita je pak slabá. Pro obnovení stačí 1x týdně třeba 20 kapek Vigantolu a jsi jak rybička :)

Tak teď si píšeš s profesionálním hypochondrem :D D sypu od podzimu do jara + celoročně vypiju asi 2,5 rybího tuku. Ryby jako takové nepočítám. Ty jím minimálně 1x týdně. Já jsem fakt tři roky neměl s ničím problém. Až teď ležím už třetí den. A když už je to rýma, tak je fakt divoká. V nose žiletky a jedu na kyslíkový dluh. 

IMG_20230118_160545.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...