Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

@DarylVanHorne no že by zrovna FXD byly nějak extra daleko od Pelagosů... :) 

Na jedný nejmenovaný fb skupině jsem si přečet, že si tu pořád říkáme vážený člen, ohrnujeme nos nad kvarckama a ty největší lůzři se poznaj podle toho, že mají rádi Marky - nebo něco v tom smyslu. No když myslej...

20230124_180503.thumb.jpg.5e65e91c14d8451945d2fcffec47b8c7.jpg

edit: fakt škoda toho minerálu

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2023 v 15:14, Ersagon napsal:

Splnil jsem si svůj první velký hodinkový sen…přítelkyně mi vytkla, že místo, abych koukal na ni, tak si prohlížím hodinky, ale věřím, že vy mi tady budete rozumět.

A0DF8493-E07C-4AAA-B549-9076CD2883EE.jpeg

Gratulace. Přítelkyně si bude muset zvyknout. Proces výběru je dlouhý a po tu dobu není na světě nic důležitějšího. 😁

Já dnes takhle, i když důkaz pro to nemám 😉

20230124_184221.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, junior300 napsal:

@DarylVanHorne myslim, ze ste sa nepochopili...

Ne, jen já to nepochopil. Mea culpa.

@Pivas zpracování lepší, než by člověk čekal, minerál je peklo, a holt to postrádá tu základní výhodu lacinějších géček, že je hodíš na dno batohu a je to jedno jak jim, tak tobě. 

Pro mě by ideální kombinace byla tah a pouzdro nechat, safír (nebo aspoň plast), strojek nějakej jednodušší (jen s RC bez BT fíčur). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, dr.sphinx napsal:

Ne, jen já to nepochopil. Mea culpa.

@Pivas zpracování lepší, než by člověk čekal, minerál je peklo, a holt to postrádá tu základní výhodu lacinějších géček, že je hodíš na dno batohu a je to jedno jak jim, tak tobě. 

Uplne v pohodě, já zas nepochopil, že ty jsi to nepochopil 🤣😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 1. 2023 v 16:37, lemon napsal:

Zimná momentka18082A99-B944-4E41-BD33-42CE9F504988.thumb.jpeg.6ea9bdbf1cc1b111483ccee0797cef8b.jpeg

Krásný a zajímavý hodinky... A když vidím to pozadí, vzpomínám s nostalgií na úžasnej bike-trip před asi 10 lety. Nějakou náhodou jsme se dostali do Turzovky a tam jsme se nalili v takové příjemné hospůdce, kde obsluhovala moc krásná mladá slečna. Ptala se nás, jak se nám na Slovensku líbí a my jsme jí řekli, že je to tam nádherný, ale že se trochu nudíme. Tak nám poradila: "Ak vás život omrzel, choďte do Terchovej a povedzte im tam, že vraj Jánošík bol Maďar." :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2023 v 10:20, Jeronimo napsal:

Díky. Je to vděčný otloukánek na vytahaném Jubilee. Jedny z prvních hodinek co jsem tady koupil. Rodil jsem s nimi před devíti lety dceru. Prostě jediné hodinky se kterými třísknu o futra a ani se nepodívám, jestli tam něco přibylo nebo ne. :)

------------

Ten Super Engineer na tvých vypadá moc dobře. 

Tak už kvůli dceři definitivky. Já je až dnes sundal z ruky. Jsou to prudce nositelné hodinky.

V 21. 1. 2023 v 21:54, chief napsal:

 

Nadhera!

Kdyz vidim tyhle legendarky made in Japan na tom tahu, tak si rikam, ze bych asi mel neco udelat s temi mymi. Mam tam ten tvrdej plast 🤪

Děkuji. Ten tah dostal už dvakrát pochvalu. Bohužel strojek nemá pochvalu ode mne, takže půjdou na korekci, byť jsem měl za to že jsou po servisu, no nic je to obyčejná 7S26, takže no problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Chronopetr napsal:

Gratulace. Přítelkyně si bude muset zvyknout. Proces výběru je dlouhý a po tu dobu není na světě nic důležitějšího. 😁

Já dnes takhle, i když důkaz pro to nemám 😉

20230124_184221.jpg

Díky moc, a nemůžu jinak než souhlasit. Vybrat vždy ten správný kousek je neskutečná zábava a zároveň utrpení (protože si vždycky musím vybrat jen jedny).

Jinak velmi zajímavý kousek máš na ruce, ta kombinace římských a arabských číslic je povedená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...