Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Vit napsal:

Máš to super, prosím o potvrzení, zda jsem pochopil konstrukci "zvonečku":
- to žluté je celé v luftě (nepodepřeno od číselníku)
- celý žlutý segment je letmo uchycen pouze červenými šrouby

image.png.65d73b8dc045da287e95c0a47074fa95.png

Přesně tak to chápu i já a když se dívám pod úhlem, tak to tak i působí. Každopádně nejdůležitější na tom všem je to tlačítko na 5. hodině. Večer jsem je odložil někdy před 18h, aniž bych vypnul "cinkadlo". Ještě u TV jsem slyšel, jak si každou hodinu cinkly, ale stejně jsem to nevypnul. Ráno v 7:30 beru na ruku a hodinky totál mrtvý 🤣 S tím zapnutým cinkáním se holt rezerva chodu limitně blíží nule - tady jsem pak pochopil, proč nemají šroubovací korunku. Během chvilky ručně nataženy, seřízeny a jde se dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Přesně tak to chápu i já a když se dívám pod úhlem, tak to tak i působí. Každopádně nejdůležitější na tom všem je to tlačítko na 5. hodině. Večer jsem je odložil někdy před 18h, aniž bych vypnul "cinkadlo". Ještě u TV jsem slyšel, jak si každou hodinu cinkly, ale stejně jsem to nevypnul. Ráno v 7:30 beru na ruku a hodinky totál mrtvý 🤣 S tím zapnutým cinkáním se holt rezerva chodu limitně blíží nule - tady jsem pak pochopil, proč nemají šroubovací korunku. Během chvilky ručně nataženy, seřízeny a jde se dál.

Díky za info, myslel jsem si to (jinak by to nerezonovalo).
Ad chod - asi je to řešeno jinak než u budíků (pro chod jeden pérovník a pro zvukové efekt druhý).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vit napsal:

Díky za info, myslel jsem si to (jinak by to nerezonovalo).
Ad chod - asi je to řešeno jinak než u budíků (pro chod jeden pérovník a pro zvukové efekt druhý).

Bohužel pro uživatele jako základ posloužila strojovna kterou používali na jumping hour - takže sellita a 1 pérovník. SH21 s dvěma pérovníky by byla lepší základ, ale jistě by ta cena byla zase někde úplně jinde. 

Pro uživatele je pak zásadní jedno: pokud je člověk nenosí, měl by funkci vypnout tím tlačítkem. Od toho tam je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...