Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 45 minutami, dragys27 napsal:

@Ersagon Popravdě, jsou situace kdy ta velká korunka tlačí. Když je mám posunuté úpně k ruce pod kloub zápěstí a ohybám ruku, třeba při opření o stůl. V tu chvíli si je musím posunout výše nad kloub a je to v pohodě. 

Jasný, ona občas tlačí i menší korunka, ale tady jsem si právě říkal, že s tím musí být větší boj 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ersagon napsal:

Krásný kousek! Jen se musím zeptat, netlačí tě ta velká korunka do ruky? Toho jsem se vždycky bál u téhle značky .

Z praktické zkušenosti - je to macek a má poměrně ostrou hranu korunky. Záleží jak moc je utáhneš na ruce a jak moc je máš za zápěstím nebo naopak hned za rukou. Když se posunou moc k ruce, tak to cítíš. Já je občas nosím na pravé:) Ale jinak to bude platit všeobecně i pro spoustu jiných ostřejších nebo větších korunek. Na druhou stranu, tuhle korunku nemám problém svými prsty chytit a pracovat s ní.

 

edit : máš to potvrzeno i od dragyse :)

 

IMG_20230213_142507.jpg

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ersagon Zase taková hrůza to není. Zrovna jsem chtěl poznamenat, stejně jako kolega v příspěvku výše, že se s tou velkou korunkou bezvadně manipuluje. 🙂

@sodekcz Nosím celý život hodinky na levé. Dát si je na pravou ruku, bylo by to pro mě jako pro kočku hlazení proti srsti. 😀 Navíc netuším, jestli bych si hodinky vůbec dokázal na pravou ruku nasadit. Levou mám totiž hodně levou. 😅 Ale připouštím, že je to účinné řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...