Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 14 minutami, ragu napsal:

Dopoledne moony, odpoledne keramika.IMG_2674.thumb.jpg.51022b3393408533b2c6517ac2c2f208.jpg

IMG_2675.thumb.jpg.8e6f3a44cdfc731ee49896abf71d11fd.jpg

IMG_2676.thumb.jpg.a115038702a484d9e156b43f3232e7bc.jpg

IMG_2679.thumb.jpg.040e2f396c43b60dd2371bf3f0107776.jpg

Velka parada!!!

Tady porad stejne

AFD9035A-512B-4600-AAD2-B31835C556FF.jpeg

před 27 minutami, xcmaniax napsal:

To je fakt sileny co ten Steinhart dela :)

124270... 400km  krasavica na Dunaji na otocku autom, polozim niekoho rocny plat, moje cca 2rocne uspory v Sherone na stol, oni ma zapisu na poradovnik - ozveme sa vam o rok mozno o dva... este su tu sedivky alebo jazdenky na chrono24 ~10-12k... neznie to vsetko tak trochu silene? :)

Chronoshop... stvrtok v noci impulzivna objednavka posledneho skladoveho kusu... piatok doobeda odoslane (malokedy sa tak tesim na koniec vikendu :D ) , v utorok zvoni kurier... a ja mam radost... ta je predsa dolezita... aspon si myslim :)

DSC07579.jpg

před 32 minutami, tombas napsal:

Zdá se, že to Steinhart trochu přehnal, když se kromě hodinek inspiroval i tou čekačkou :D

praveze su este dost slabi aj v tomto... kam sa chyta "predobjednavky odosielame jul 2022" na "buduci rok sa skuste prist zapisat na poradovnik" :D :D :D

před 7 hodinami, Daemonultimate napsal:

Tak ty už  jsem dlouho neviděl, paráda.

Ony mají většinu času domácí vězení za to jak mě sraly. Ale včera jsem konal takovej džob, že jsem musel bejt pilot s pilotkama 😆

před 8 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

124270... 400km  krasavica na Dunaji na otocku autom, polozim niekoho rocny plat, moje cca 2rocne uspory v Sherone na stol, oni ma zapisu na poradovnik - ozveme sa vam o rok mozno o dva... este su tu sedivky alebo jazdenky na chrono24 ~10-12k... neznie to vsetko tak trochu silene? :)

Chronoshop... stvrtok v noci impulzivna objednavka posledneho skladoveho kusu... piatok doobeda odoslane (malokedy sa tak tesim na koniec vikendu :D ) , v utorok zvoni kurier... a ja mam radost... ta je predsa dolezita... aspon si myslim :)

DSC07579.jpg

Nechci ti kazit radost, castecne to chapu. Ja tomuhle ale nerozumim, byl jsem jeste trochu ochotnej to tolerovat u potapek, kde je proste ten vzhled tak nejak danej a podobnej i jinde, ale tohle je fakt sila. Jsou tu i jiny hodinky co si nehrajou na to co nejsou.  

@xcmaniax Obávám se že i tohle už je dneska tak generický a dávno vyvařený design, že jestli si u něj se svým logem někdo ještě pořád na něco hraje, tak je to akorát Rolex. Steinhart umí i vlastní hodinky, fejky z cizím logem a napodobeným pajšlem nedělá - a že si ausgerechnet zdejší kunčafti z jeho široké nabídky vyzobávají zrovna to co jim připomíná (průmyslovým vzorem zjevně nechráněné) cizí modely by měl být důvod k zamyšlení spíš pro Rolex. A když ten to při svém produkčním objemu a vývaru nemá potřebu řešit, není proč kazit radost někomu kdo si nedůstojné čekání na originál ukracuje aspoň něčím podobným…

před 9 hodinami, Ivanhoe34 napsal:

Buď v klidu a užívej si je.
Prošli jsme si tím skoro všichni Marina Militare, Precista PRS20 ...
Nakonec, pokud se člověk o hodinky zajímá více, stejně zjistí, že nosit něco , co napodobuje ve všech ohledech (kromě loga) jinou značku, nějak není to pravé.
Tato zkušenost je ale většinou nepřenosná a každý chronomagor si na to musí přijít sám.

-------------------------------------------------------------------------

Tělocvikový outfit a Seiko

Vit_Seiko_BELL_Matic_220512_01____.jpg

před 34 minutami, Radek124 napsal:

@xcmaniax Obávám se že i tohle už je dneska tak generický a dávno vyvařený design, že jestli si u něj se svým logem někdo ještě pořád na něco hraje, tak je to akorát Rolex. Steinhart umí i vlastní hodinky, fejky z cizím logem a napodobeným pajšlem nedělá - a že si ausgerechnet zdejší kunčafti z jeho široké nabídky vyzobávají zrovna to co jim připomíná (průmyslovým vzorem zjevně nechráněné) cizí modely by měl být důvod k zamyšlení spíš pro Rolex. A když ten to při svém produkčním objemu a vývaru nemá potřebu řešit, není proč kazit radost někomu kdo si nedůstojné čekání na originál ukracuje aspoň něčím podobným…

No placaty jednoduchý hodinky s ocelovou lunetou a bez data beru, to dela kde kdo a nic na tom neni. Ale cpat tam Mercedes rucky, uplne stejny cislice  a trojuhelnik na cifru - je to proste 100% kopirka a me by to sralo. Kazdej to vidi, jen ma ocividne kazdej jinou miru pochopeni.