Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 52 minutami, Gres napsal:

Tyjo nejsem zadnej znalec vysoky hodinariny, ale ta datumovka vypada jak od turka z plaze, na hodinkach za takovej ranec... 🤷‍♂️

Taky mě to zarazilo. Stejně tak dole nápis SWISS je posuntý doleva. Příčina bude 100% úhlem pořízení fotky. 🙃

před 22 minutami, RadekB napsal:

Taky mě to zarazilo. Stejně tak dole nápis SWISS je posuntý doleva. Příčina bude 100% úhlem pořízení fotky. 🙃

Svítilo slunce a musel sem sklopit ruku, omlouvám se :)) Příští foto bude v lepším záběru..

před 10 hodinami, siwi napsal:

Nebudeš litovat.

To ti verim. U me je problem, ze digosky nosim vlastne jen na kolo a prace na podzimku. A ani jedno nedelam nikterak casto :D

@Bogota Možná by při té změně úhlu pomohlo fotit sponu a nebo něco úplně jiného než hodinky, protože menší datumku k okraji neposuneš a dotištěné indexy kolem "3" na fejku nezamaskuješ... :shit:

Nechci být šťoura, ale nezdá se mi ani ta datumovka, ani ty větší bodové indexy na cifru ani ta delší vteřinovka, ani posazení datumovky....

Patek.jpg

Edited by Josef01

před 12 hodinami, siwi napsal:

Boží digitálky :D

IMG20220525145658.jpg.1eb6be3c4c5621e7a783f5602a5d8481.jpg

Pekna fotka. Btw, uz jsi to ucite nekde psal, ale jak jsou na tom velikostne ve srovnani s klasickejma hranatejma geckama? Dik 

před 12 minutami, Josef01 napsal:

Nechci být šťoura, ale nezdá se mi ani ta datumovka, ani ty větší bodové indexy na cifru ani ta delší vteřinovka, ani posazení datumovky....

Patek.jpg

Mně přijdou celý divný, proporce lunety, plastický indexy, vteřinový indexy, vteřinovka, datumovka jak od Ťonga... 

před 2 hodinami, Gres napsal:

Tyjo nejsem zadnej znalec vysoky hodinariny, ale ta datumovka vypada jak od turka z plaze, na hodinkach za takovej ranec... 🤷‍♂️

Jak to tady tak čtu, tak Bogota asi taky ne :D

"... takovej ranec..."  Třeba byly levný a hned :D

Pekna fotka. Btw, uz jsi to ucite nekde psal, ale jak jsou na tom velikostne ve srovnani s klasickejma hranatejma geckama? Dik 
Jo, už se mě na to někdo tuším ptal. Velikostně jsou +-stejné, ale jsou krapet vyšší. Občas drhnou o těsnější rukáv.

před 20 minutami, geometr napsal:

Jak to tady tak čtu, tak Bogota asi taky ne :D

"... takovej ranec..."  Třeba byly levný a hned :D

Pod retail a mimo poradnik se uz nezda tak vyhodne jako vcera... Ale treba to bylo vsechno uplne jinak.