Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 2 hodinami, villain83 napsal:

Jo, jsou to ony. Ja chtel ocel, sendvic a manualni natah, to byly podminky, pres ktery nejel vlak. A taky se mi Radia obecne libej kapku vic, nicmene ja to mam takhle s vetsinou znacek, ze se mi libi jen par modelu. At je to Omega, Rolex, Panerai, nebo ja nevim co. Konkretne prave u Panerai se mi fakt libi tak 4-5 kusu, zbytek jde uplne mimo me. Ja na ty ruzny rezervy natahu a jiny ficury na cifru u tyhle znacky nejak nejsem, no... 

No tak hlavně spokojenost, no..

Velmi pěkně pane, užívej a někdy zas přijeď do našich končin, třeba na Žákavu, ať si je můžu v klidu prohlédnout .

Tam bylo fajn, tak když pojedu, budeš to vědět

to napravo v pozadi su nove air kingy s ochranou korunky uz ze?
to tam ten kontraband maju len na skusanie asi ze? a ty si kolko cakal na vysnivane suby? kazdopadne gratulacia velika, to musi byt radost...
ja takto stale... asi sa uvarim, aj naramok co mi v chlade lieta je mi teraz normalne tesny az neprijemne...
IMG_3556.jpg.057b8b7a46c534276ad341c1744a6c57.jpg

Ano, jsou to nové Air Kingy a je to hrozně hezká hodinka. Byla možnost si je vyzkoušet, tak jsem neodolal
Za mě pořád asi vedou modrý Datejusty s vroubkovanou lunetou, to bych si jako hezký kombo se Subama uměl představit

Jedna před-premiérová 

IMG_20220720_222658.jpg

před 6 hodinami, enrico156 napsal:

Tak jsem si dneska převzal něco o čem jsem si myslel, že mít nikdy nebudu a je to tady, fakt se to děje emoji1374.png
a28b2c1a7cdf879232d5797dec590a04.jpg

Áááá, tady se někdo dočkal. Paráda! Dáváš tu jiskřičku naděje všem čekatelům :)

před 12 hodinami, Kid_A napsal:

Blue

5753B9E9-C93F-41E9-A7D5-C34E6B7C4EE1.jpeg

Taky jim nakonec začínám přicházet na chuť. A velkej koník na dýnku místo průhledu, to už se u současnejch modelů bohužel nevidí.

20220719_182420.jpg.9f6de0696a800f11034b5901fce7ff6b.jpg

před 2 hodinami, Radik napsal:

Taky jim nakonec začínám přicházet na chuť. A velkej koník na dýnku místo průhledu, to už se u současnejch modelů bohužel nevidí.

20220719_182420.jpg.9f6de0696a800f11034b5901fce7ff6b.jpg

Souhlas

Plus za mě asi nejpovedenější verze buzna tahu, krásný plastický logo, čistej ciferník, ideální velikost i výška a jednoduchej spolehlivej strojek.