Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 9 minutami, Micey napsal:

@Gustaf Sou zabavny, aspon na fotce:) Ta korunka na posouvani vnitrni lunety je sroubovaci predpokladam? A takhle k ranu, kdyz na to slepenejma ocima ve tme mrknes, vidis to vsechno podobne jasne..?

Jj jsou veselý... korunka na lunetu se musí zatlačit a pak točit. Mám je na ruce i přes noc a jsou perfektně čitelný...

před 5 hodinami, Micey napsal:

Vsichni to mate supr, ale @Gustaf teda pecka. A @Chorche paradni brajtle, 42 by sedly lip, ale co uz, sou skvely.

Ja uz to mam asi na dozivoti, nic lepciho za ty prachy neni. A bohuzel nebude:)

FA28638E-BD0B-4AE1-B71E-A384A9E207A9.jpeg

@MiceyHe, díky moc… jsou to 42 😂🤣

Jen moje ruka je pořád stejně úzká.

před 20 hodinami, RadekB napsal:

Ty U50 jsou perfektní. A to všechny verze. Sám bych nevěděl, jestli SDR nebo klasiky. Teď ještě ta varianta jestli Tegi nebo bez. Ještě že zatím šetřím na něco jiného a k U50 se vrátím později 🙃

Diky, ja jsem to mel vyresene rychle, bral jsem co bylo. Je to dlouhodobe nedostatkovy model, takze kdyz do chronoshopu dorazily tyhle SDR na gume nevahal jsem. Nastesti je Sinn normalni a dokoupeni tahu vychazi na uplnenormalni penize. Ale subjektivne musim rict ze se mi ta cerna luneta libi moc :).