Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

Před hodinou, Radik napsal:

A teď... A přitom bych čekal, že člověk bude s věkem rozum nabírat. Asi už jsem překročil vrchol :D

Rozum? 😲 Tady? Na chronomogau? 🤣 Líbí se ti? Dělají ti radost? Tak ser na rozum a užívej si je 👍

PS: pro všechny ty, co chtějí kupovat hodinky rozumem❗Kupte si aktuálně módní Smartwatch a odhlašte se z Chronomagu...

Edited by DarylVanHorne

před 19 minutami, Kid_A napsal:

Hodinky musej byt velky😅😅😅

Tak nějak, malý Nomosy u mě nefungovaly. Ale stejně pořád počumuju po Club Campusech :)

před 16 minutami, Akam napsal:

Tak to je pro nás 16,5kové dobra zpráva 👌👌👌

Tady bych asi trochu mírnil nadšení, protože já jsem na tyhle věci myslím hóóóódně tolerantní. Když se mi nějaký fakt líbí, velikost i váha jdou stranou :) Možná ať k velikosti řeknou @shewcza a @LovecK :)

Právě teď, Kid_A napsal:

Super raritka

Jsou to takové šedé myšky, o které v době kdy se prodávaly nebyl moc zájem. Dnes už asi opravdu spíš rarita. V době prodeje spíš všichni chtěli limitku SBGV247 nebo černo žlutou verzi SBGV243.

Screenshot_20221127_182945_Chrome.jpg

Právě teď, Dokusan napsal:

Jsou to takové šedé myšky, o které v době kdy se prodávaly nebyl moc zájem. Dnes už asi opravdu spíš rarita. V době prodeje spíš všichni chtěli limitku SBGV247 nebo černo žlutou verzi SBGV243.

Screenshot_20221127_182945_Chrome.jpg

Souhlasim. Ta seda varianta snad byla jen pro US trh, ne?

před 13 minutami, Radik napsal:

Tak nějak, malý Nomosy u mě nefungovaly. Ale stejně pořád počumuju po Club Campusech :)

Tady bych asi trochu mírnil nadšení, protože já jsem na tyhle věci myslím hóóóódně tolerantní. Když se mi nějaký fakt líbí, velikost i váha jdou stranou :) Možná ať k velikosti řeknou @shewcza a @LovecK :)

Tak vnímání velikosti je značně individuální. Já se nijak netajím tím, že pro mě byla vhlavní motivace k výměně velikost. Prostě už to bylo za tou mojí pomyslnou hranicí. Tu hranici má každej někde jinde. Stejně jako s holkama 🙂 silnější pes m*dá! No já to evidentně nejsem...

Právě teď, Kid_A napsal:

Souhlasim. Ta seda varianta snad byla jen pro US trh, ne?

To si nemyslím, spíš Japonskej,nevim. V Koscomu měli 243 a 247. Já je kupoval nové z Japonska a pak k nim dokoupil origo tah, na kterým ale nevypadají dobře 

před 2 hodinami, mlsoun1 napsal:

Toz dobry,co bych si stezoval😊

Pěkné, hodinky i fotka, Marceli!

Před hodinou, michalval napsal:

To jsou ty Kostrovy? Tak to jsou v dobrých rukách 👍. A k tomu bude určitě spusta hezký fotek, haj je u Tebe zvykem.

Ano, nějaké další fotky ZDE.

před 58 minutami, Kid_A napsal:

Hodinky musej byt velky😅😅😅

Jirko nestyď se a nafoť zblízka za světla ten číselník!

před 45 minutami, DarylVanHorne napsal:

Rozum? 😲 Tady? Na chronomogau? 🤣 Líbí se ti? Dělají ti radost? Tak ser na rozum a užívej si je 👍

PS: pro všechny ty, co chtějí kupovat hodinky rozumem❗Kupte si aktuálně módní Smartwatch a odhlašte se z Chronomagu...

+1

------------------------

Sledujeme fotbal ...

Vit_MB_NR_221127_04______.jpg

Edited by Vit

před 12 minutami, Dokusan napsal:

To si nemyslím, spíš Japonskej,nevim. V Koscomu měli 243 a 247. Já je kupoval nové z Japonska a pak k nim dokoupil origo tah, na kterým ale nevypadají dobře 

@Dokusanpekne! Taky mam pocit, ze to nejsou uplne tahovy hodinky

před 2 hodinami, Kid_A napsal:

Co tohle?

Lepší, budu se těšit i na další, při kterých se nebudeš bát je sundat z ruky a najít ještě větší kontrast ...
(nemáš to jednoduché, ty hodinky jsou černo-černé)

před 47 minutami, Vit napsal:

Lepší, budu se těšit i na další, při kterých se nebudeš bát je sundat z ruky a najít ještě větší kontrast ...
(nemáš to jednoduché, ty hodinky jsou černo-černé)

👍👍👍