Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Vit napsal:

Vůbec se nedivím.
Jsou naprosto mimořádné a světla i za tmy.
Těším se na další fota.

Od té doby, co používám starý mobil, neb můj se pos**l, jsou moje nic moc fotky ještě horší, ale díky za povzbuzení. Zase sem něco hodím 😉 Jen asi dojde ke střídání, nějak mi začná chybět ten cinkací nesmysl 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, DarylVanHorne napsal:

To jde ještě vylepšit? Mně to přijde krutě profi provedené už teď 👍 Fakt super počin.

Rasto @RC3 to spravil vynikajuco a klobuk dolu. Vsetok kredit jemu samozrejme. 

Este nejake detaily a hlavne popruh k tomu treba doladit. To testujem len formou paracordu ktory skracujem na vyhovujucu dlzku ale zistil som, ze vrecko na mince na dzinach je na to idealne. Dialom k telu, podlozkou smerom od tela. Neviem ako safir a suchanie o riflovinu z dlhodobeho hladiska ale malo by to byt ok? 

A kedze to tu vyzera byt celkom popularne tak s odkazom a autora fotky co je uz spominany @RC3posielam aj prvu jeho fotku toho projektu nakolko moje foto su oproti tomu ubohe. 

WhatsApp Image 2023-01-31 at 19.36.39.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, actionman1 napsal:

Rasto @RC3 to spravil vynikajuco a klobuk dolu. Vsetok kredit jemu samozrejme. 

Este nejake detaily a hlavne popruh k tomu treba doladit. To testujem len formou paracordu ktory skracujem na vyhovujucu dlzku ale zistil som, ze vrecko na mince na dzinach je na to idealne. Dialom k telu, podlozkou smerom od tela. Neviem ako safir a suchanie o riflovinu z dlhodobeho hladiska ale malo by to byt ok? 

A kedze to tu vyzera byt celkom popularne tak s odkazom a autora fotky co je uz spominany @RC3posielam aj prvu jeho fotku toho projektu nakolko moje foto su oproti tomu ubohe. 

WhatsApp Image 2023-01-31 at 19.36.39.jpeg

Prace nadherna, hodinky nadherne, vsechno super!
Ale mohl bych vedet, k cemu je to dobre, prosim?

No flame, fakt me to zajima..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...